1421
1411
عنوان

کی میدونه.....🤔🤔🤔🤔😐👫

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 55 پست
فایده نداره گلم باز نصب میکنه 

عزيزم بهش بگو خوشت نمياد خودتو عذاب نده بشين منطقي باهاش حرف بزن ببين هدفش چيه شايد برا رفع نيازاشه درحدي نيستم بخام نظر بدما ولي يکم به خودت برس و سعي کن از ادمايي که تو اينستا ميبينه ولايک ميکنه بهتر باشي اگرم نخاست اين کاراشو ترک کنه عمل متقابل انجام بده قبلشم آتو بگير ازش وقتی بهت گير داد کم نياري جلوش

چن سالته اخه زدی به هدف؟؟؟

احساس میکنم سنت ۲۲ یا ۲۵ هست خیلی بالا نییس ولی ادم باهوشی هستی چون زدی به هدف

میدونی عاشق این تزریقیا و این پلاستیکیاس🤣🤣

لب پروتز...بینی عملی ...خصوصا سینه برجسته باس.ن بزرگ 

خب عزیزم من یکی اینکه تقریبا اندامم نزدیکه به اینا در ضمن من طبیعی بیشتر دوست دارم تا خودمو بدم زیر تیغ و ترسشو هزارتا عارضه بعدم کو پولش بهم پول بده منم میشم یکی از اینا غیر اینه....

حسودای پلاستیکی میشم@😂😂😂😂

https://snapp.market?utm_medium=display&utm_source=Ninisite&utm_campaign=Oct-offer&utm_content=recipeتو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1390
لازم نيس خرج عمل و جراحي کني صورتتو ميتوني کانتور کني. و گريم از اين ميموناي تو اينستا هم بهتر ميشي ...

بابا صدبار بهش گفتم اینا اکثرشون خرابن چون تو کشورای خارجی هم فقط اونایی که اینکارن خودشونو اینجوری میکنن گفتم بشه طبیعی خیلی بهتره گو گوش شنوا

1376
بابا صدبار بهش گفتم اینا اکثرشون خرابن چون تو کشورای خارجی هم فقط اونایی که اینکارن خودشونو اینجوری ...

ميفهمم عزيزم خودتو عذيت نکن عمل متقابل رو جلوي خودش انجام بده جوري که ببينه فقط مجبوري با اين پسراي حال بهم زن اينستا حرف بزني

1427