2737
2734
عنوان

خرید عقد

332 بازدید | 23 پست

سلام 

من تابستون عقدمه البته عقد محضری کردیم ولی بدا اون هیچ خریدی نکردیم حالا میخوایم جشن بگیریم ما باید چیا بخریم و خانواده همسرم چیا باید بخرن؟؟البته اونا میگن وسایل تو چمدون و خرید اساسی رو برا عروسی میکنن حالا الان کلا نباید چیزی بخرن؟؟

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منو که اصلا خرید واسه عقد نبردن، هیچی که هیچی

منم نمیدونم میبرن یا نه ولی اگه نبرن خودشون ضایع میشن چون ما تازه دو تا عقد دیگه تو خانوادمون داشتیم که کلی برا عروساشون خرید کردن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
منم نمیدونم میبرن یا نه ولی اگه نبرن خودشون ضایع میشن چون ما تازه دو تا عقد دیگه تو خانوادمون داشتیم ...

والا من خودم کت و شلوار واسه عقدکنونم خریدم، خودم رفتم آرایشگاه پولشو خودم دادم، همه کار خودمون کردیم، اونا تنها سرسفره عقد مامانش یک سکه پارسیان داد، یکی از خواهراش 100 و اون یکی هم 200، که شوهرم بعد از عقد ازم گرفتش

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
ماهم واسه جشنمون فقط سرویس و حلقه هامونو خریدیم  خرید چمدون و لوازم ارایشی و لباس مجلسی و اینه ...

الان لباس بیرونی و اینا نباید بخرن؟

چون یکی از فامیلای نزدیکمونم همین کارو کرد ولی هم بله برونش هم عقدش براش کامل لباس خریدن و سرویسش و حلقه هاشونم خریدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خوب بگو اصلن نخرن 😠😠

اشتبا کردی دیگه 

عزیزم ما چند روز قبل عقد از لباس تا حلقه 

لوازم آرایش چادر تازه گوشی هم جدیدن میبرن 😁😁

هر چیزی که تو فک کنی موقع عقد میبرن اینا قبلش تهیه میکنن بعدن عقد 😒 داماد چه زرنگه بهت گفتع حالا نزدیک عروسی خریدای اساسی میکنیم 😬😬

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
خرید عقد دیگ چیهههه خودت باید لباساتو بخرررری فقط خرید عروسیه ک دختر واسه پسر میگیره  و بالعک ...

لباس جشنو وسایلشو خریدم خودم فقط درباره بقیه چیزا میخوام بدونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوب بگو اصلن نخرن 😠😠 اشتبا کردی دیگه  عزیزم ما چند روز قبل عقد از لباس تا حلقه  لوازم ...

آخه نمیشد موقع عقد خرید کنیم نه ما شرایطشو داشتیم نه اونا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان لباس بیرونی و اینا نباید بخرن؟ چون یکی از فامیلای نزدیکمونم همین کارو کرد ولی هم بله برونش هم ...

والا ما واسه خرید لباس بیرونی واینا نخریدیم

رسم و رسومات شمارو نمیدونم

چادر و لباس مجلسی و یه مانتو مجلسی فقط میخرن واسه عروس

موقع عروسی واسه تو کمد خودمون لباس بیرونی خریدیم

2706