2733
2734

رفتیم با فامیل شوهرم یه مغازه کوچیک تاریک مرده یه چشم سبز 50 ساله اینا میشد دوبار مثلا میخواست حرف بزنه به بازوم زد رفتم عقب وایسادم جلو در بعد دیدم اونجا داشت لباس بر میداشت گف شما نمیخوای گفتم نه یدونه زد به بازوم یدونم نمیدونم عمدی بود یا سهوی زد به سینم جلو فامیل شوهرم چون مشتری ثابت اوناس گفتم چیری بکم  واسه خودم حرف در میاره من دفعه اولم بود رفتم   منه احمق اینقد گرفته شدم زدم بیرون بدون اینکه فحش بدم 😭 خیلی حالم بده که فحشش ندادم یه حس پوچی دارم 😭😭

آسمان فࢪصت پࢪواز بݪند است ولی قصّه این است چه اندازه کبوتࢪ باشی..🕊️️

داد و بیداد میکردی خب

کاربر قدیمی با ۵ تا اکانت ترکیده😄‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ طراح مُد و فشن💅 ‌‌‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌. دارای مدرک FCE و TTC زبان🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
داد و بیداد میکردی خب

خیلی اصلا حالم گرفته شد گفتم چیزی بگم  فامیل شوهرم میگه من همش میام اینجا ندیدم و واسه خودم حرف در میارن 

همونجا باید میگفتی سن که از ۵۰ گذشت دیگه خر اومدی خر میری  همینی که هستی مرتیکه هیز

اصلا قفل شدم خدا شاهده انگار از پشت بوم انداختنم پایین😭