2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همونه زاویه متفاوت خودمم

خوشگلیی

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  
2731
عزیزم منم و هیچ عمل و تزریقی ندارم

خودتی😑

همش فیلتره😂😂😂😂کجای عکست واقعیه؟

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
همونه زاویه متفاوت خودمم

اوکی

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
عکس خوده ؟؟؟ خیلی قشنگی میشه قد وزنتو بگی؟ فکتو دوست دارم ♥️

من؟ آره خودمم وزنم بالاس صورتم لاغره فقط🤣🤕

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
عکست رو نمیدونم خودت بودی یا ن اپا شخصیت و رفتار مناسبی نداری میتونستی اجازه بگیری بعد تو تاپیک من ی ...

100 نفر عکس گزاشتم چ ربطی داره؟! همه هم میزارن تو تاپیکای دیگ

کار بدی نبود ک بازار عکس داغ بود گذاشتم

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
شما چرا عکس گذاشتی؟ مسابقه س؟

نمدونم🤣

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
شما چرا عکس گذاشتی اخه گل من 😁

نمدونم چ فعلو انفعالاتی درم رخ داد ولی گذاشتم یوهو😂