2733
2734
عنوان

خرید عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 23 پست
خوب بگو اصلن نخرن 😠😠 اشتبا کردی دیگه  عزیزم ما چند روز قبل عقد از لباس تا حلقه  لوازم ...

نه اینجور نیس ما در عرض ۳ روز عقدکردیم اصلا زمان نداشتیم بریم بازار خرید کنیم. فقط حلقه و قران و سرویس خریدیم. فردای عقدم گوشیمو عوض کرد شوهرم.موقع عروسیم برام خرید کامل کردن. اسمش زرنگی نیست توافقیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اینجور نیس ما در عرض ۳ روز عقدکردیم اصلا زمان نداشتیم بریم بازار خرید کنیم. فقط حلقه و قران و سرو ...

😒 واس این میگم کار از محکم کاری عب نمیکنه 

اومدیم قبل عروسی زد زیرش که بی خیال شو زیاد خرید نکن .اون وخ چی 🙁

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔

ماهم فقط آینه شمدون نقره و قرآنو رحل شو با سرویسمو حلقه هارو خریدیم وکادوهای سرعقد مثله ساعت واوناهم النگو واین چیزا و بعدم خونچه ی دامادو فردا بردیم خونشون که یه سکه بودو حوله و لوازم اصلاح و ارایشی لباس توخونه و ورزشی یه جعبه شکلات و یه طبق کیک عقد

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
2731

بقیه خریدهای منم مثه کفشو کیف لباس مجلسیو لباس خواب زیرو وحوله و لوازم ارایشمو اصلاحمو لباس خونه ای ایناهم نزدیک عروسی خریدن واسم

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
😒 واس این میگم کار از محکم کاری عب نمیکنه  اومدیم قبل عروسی زد زیرش که بی خیال شو زیاد خرید ن ...

نه بابا دیگه شهر هرتم که نیست، بهرحال واسه دامادم باید خرید بشه،پس اگه بزنه زیرش واسه خودشم خبری نیست😂

ببین عزیزم تو خواسته هات زیاد کوتاه نیا. از اول کار هم خریداتو بکن.خانواده شوهر من هر چی به ضررشون بود میگفتن رسم نداریم.واسه عقدم برام خیلی خرید نکردن و هی گفتن بعد عقد میگیریم که به تاریخ پیوست.حتی سر خرید طلا هم میگفتن ما رسم نداریم که عروس خودش طلا انتخاب کنه.خانواده داماد هر کدوم ی تیکه طلا براش میاره.که بعدا معلوم شد همه دروغ بوده. ولی من ی نیم ست برداشتم. حالا به شما میگم اشتباه منو نکنین اگه زیادی هم راه بیایی بعضیا سواستفاده میکنن.الان بعد دو سال و خرده ای که  از زندگیم میگذره هنوز شوهرم توقع داره کوتاه بیام تو خرید.با اینکه کلا خرید آنچنانی هم ندارم.