2737
2739
عنوان

رسمای عجیب غزیب خونواده همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 146132 بازدید | 2150 پست
نه عزیزم  درسته به عروس علاقه ای ندارم ،اما احترامش میزارم خدایی ایشون هم از وقتی اومده کمال ...

Ehteram???khodet  gofti  k  monasebat  ha  faghat  slam  Midim  va  ye  bar  raftim  khunashun😅😅😅dar zemn dadashetetun  kuchik  nabude  k  

Khodesh  k  ozvi  az  shomast  va  salaha  ba  shoma  zendegi  karde  hozuretun  barash  mohem  nabude  az  gharibe  Che  tavaghoee  darin??

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم                                                             
یه مثل ترکی هست میگه اوغلاقینین ننه سینه الینجاخ ده قیزین ننه سینه اولونجاخ ترجمه‌ ش میشه برای مادر ...

اره دقیقا همینطوره،چه میشه کرد،شوهر ادم پشتمون باشه کافیه از اینچیزا میشه گذشت،هر کسی هر کاری هر رفتاری کنه در درجه اول ارزش خودشو میرسونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااااای یه عادت بد دیگه هم دارن که سرزده میا خونمون همیشه چندبارم گفتم خبر بدید و بیایید اما به نشنی ...

قفل خونه رو عوض کنید

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
ميدونم عزيزم ما هيچ وقت دخالت نميكنيم ، اگه ميخواستيم مثل خانواده شوهرم برخورد كنيم خون و خونريزي مي ...

اميدوارم كه خوشبخت باشن و شماهم بتونيد باهم ارتباط خوبى برقرار كنيد از ته دلم براتون خوشى و خوشبختى ميخوام عزيزم❤️🌿

گاهي گمان نميكني ولى خوب ميشود...❤️🌿💜
2742
[QUOTE=95073734]فرهنگ پایین که از صفر تا صد گفتار شما در پست هاتون نمایانه. اتفاقا من این جمله رو نو ...

از کجا معلوم شما دختره رو گول نزدید، الان دختر پسر دارن زندگی میکنن این وسط شما شدی کاسه از اش داغ تر دلم واسه اون دختر ک شده عروس شما می سوزه، والا ما هم عروس هستیم خواهر شوهرم هستیم اصلا ب خودمون اجازه نمیدیم راجب زن برادرمون اینجوری حرف بزنیم پستا شما رو خوندم واقعا برات متاسفم

چی را قبول کنم اینی که پسر شهر دیگه را یه احمق کشید شهر خودش و دختر دایی اش را به اون پسر انداخت؟؟؟ ...

خوب اینا مهم نیستن ک میگی،،،،،، جهاز نیورده برا خودش نیورده داداشم رفته خوب داره زندگی میکنه، مگه شما به ازدواج ب منظور تجارت نگاه میکنی، نمیفههممم چرا این قد کینه داری الان مگه زن داداشت نیست چرا برا زندگی برادرت حرمت قایل نیستی

خاک بر سر این عشق که بخواد آه و ناله یه پدر و مادر دنبالش باشه

جولان خانوم شمارو ک تقریبا از صحبتهات شناختیم، حالا بگو برادرت چ توفه ایه، جهاز نداره کفش پاشنه بلند پوشیده پول نیورده، در عوض داره تو رو تحمل میکنه

2738
 برید خوش باشید دور هم  تا قیام قیامت ذهنیت ما عوض نمیشه ، حالا هر چی میخواید بگید  ...

ببخشید فک نمیکنم این قد مهم باشه ذهنیت شما ک بخواد عوض بشه یا نشه، واسه جهاز کفش پاشنه بلند و مادیات داری خودکشی میکنی، خوب معلومه چند افکارتون حقیره،

شوهرم بنده خدا باورش نمیشد که اول. بعد که من به مامانش گفتم و مامانش اونطوری گفت خونه ی مادرشوهرم بو ...

واااای خدایا چقدر رو دارن مردم. منم خیلی وقته شدم مثل خودشون و مدام خرج و تحویل و سرویس اضافه نمیدم بهشون.دقیق مثه خودشونم با یه درجه بهتر.مثل قدیم نمیزارم احمق فرض کنن منو...عیدی که نگووووووو.افتضاح.الانم ب منو شوهرم با هم ۱۵ تومن میده.وضعش خوبه ها سوتفاهم نشه وگرنه من توقعی ندارم 

چشم به راه...
اره فقط خونه مادر شوهرم میرم  و بازم هر لحظه منتظرم مث سگ بهم بپرن و بازم ماجراهای قبلی برام ...

الهی بگردم...متاسفانه با بالارفتن سن کاراشون فراموش نمیشه و اتفاقا غیر قابل بخشش میشه

چشم به راه...
شوهرم اصلا قبول نکرد اینطوری بهشون بگه..گف باید بیان..فکر کنم رسمشونه ک اینطوری ادم رو اذیت و غافلگی ...

وای خدا. ببخشیدا مرده شور این رسما رو ببرن.ولی برا دخترشون ندارن که رسم مزاحمت

چشم به راه...
وای خدا. ببخشیدا مرده شور این رسما رو ببرن.ولی برا دخترشون ندارن که رسم مزاحمت

پس چی..و رسم و توقع های دیگه هم برا عروس دارن ک برا دختر خودشون ندارن...مثلا مهریه دخترا خودشون بالا بردن    پدرشوهرم میخواست مهریه من بیشتر از 5 تا سکه نباشه.

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
واقعا روانیه این دختر به حرفاش توجه نکن عزیزم. همیچین منم منم میکنه انگار داداشش براد پیت بوده از چن ...

تا صفحه83خوندم 

واقعا درک کردن سخت نیست😁😁😁

بعدم شاید جولان خانم چیزی میدونه شما نمیدونید بهش بی احترامی میکنید  یکم فکر کنید شاید دلشون شکسته چیزی میدونن

بعدم نگاه به خدای بالا سرتم بکن خدایی هم هست عزیزم زیر دین کسی نرو بیخود و بی جهت

2706