2733
2734
عنوان

رسمای عجیب غزیب خونواده همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 146132 بازدید | 2150 پست

@شادی 7

نبظرم با توجه به اینکه تا صفحه 83خوندم

نظر خودشون گفتن شاید نسبت به چیزی اگهی دارن

چطور ااز پسر ننه و باباش نمیخوان مراسم طلا پول و...میخوان

دوست گلم خدا بالا سرمونه پوزخند وقضاوت نابجا کار دستت نده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@جولان

حق اشپزخونه پولی هست که از پدر داماد میگیرن خرج عروسی میکنن و شادباش رو به خانواده داماد میدن ینی نهار یا شام و...

واگر نگیرن این پول رو شادباش مال خودشون هست

امیدوارم حال مادرتون خوب باشه اگه واقعا اونها  دخترشون رو تحویل نمیگیرن و دختر خوبیه شما باهاش خوب باشید 

واقعا اینکه شش ماه از خانواده پسر سراغی نگرفتن درداوره 

برا موقع خوش خوشانشون پسر خانواده نداشته موقع خرج مخارج و... پدر دار شده

برا من رسم جهیزیه کامل گفتن باید بدیم پسرمون خونه کامل جهیزیه کامل دادم خونه که نگم نمیشه گفت خونه  پسرشون کاری نیست موقع امدن خونمون عجب پسری داشتن برا من هیچکاری نکردن برا جاریم نه رسم جهیزیه دارن خرجش باید دوران عقد نامزدش بده برا من بابام میداد

من باید کارای پسرشون میکردم ولی چون جاریم دختر داداششونه خودشون میکنن همیشه برا من سخت میگیرن جاریم ازاد

2731
ببخشید فک نمیکنم این قد مهم باشه ذهنیت شما ک بخواد عوض بشه یا نشه، واسه جهاز کفش پاشنه بلند و مادیات ...

قضاوت بیجا من خودم شوهرم تو یه شهر هستیم هیچ رسمز و عیدی برا من نداشتن برا بقیه عروسا دارن ینی شملا خوببببب

ببخشید متوجه منظور شما نشدم،

ممکنه هرشهری ادم بدهم داشته باشه ممکنه جولان رفتار و چیزای بدی دیده باشه البته من اگاه نیستم

من خودم و شوهرم همشهری هستیم تمام رسومات رو بلکه بیشتر خواستن هیچکاری انجام ندادن پس اینجوره من دارم از دید شما دروغ میگم چون تو شهرمون اینا پابند هیچی نیستن

2740
ممکنه هرشهری ادم بدهم داشته باشه ممکنه جولان رفتار و چیزای بدی دیده باشه البته من اگاه نیستم من خود ...

مادر کوچولوها یادم نمیاد من ب شما گفته باشم دروغگو، یا اصلا راجب شما نظری داده باشم،،،،، دقیقا حرف شما درسته همه جا آدم خوب و بدداره

واااای خدایا چقدر رو دارن مردم. منم خیلی وقته شدم مثل خودشون و مدام خرج و تحویل و سرویس اضافه نمیدم ...

میدونم چی میگی. ارزش کادو مهم نیست. مهم ارزشیه که برای آدم قائل میشن. مادرشوهر من فقط میخواد ضایع کنه! بعد میشینه دو ساعت برات سخنرانی میکنه که انقد ظرف های آنتیک دارم ،علاقه دارم ولی جا ندارم ،بدم بره بابا! من دوست دارم کادو بدم من فلان من بهمانننننننن به همه ی فامیل کادو میده بی مناسبت با مناسبت! به مادر زن پسر عمه ی شوهرم! برای شوهر خواهر دوستش که زن و بچه اش رفتن ترکیه واسه زندگی و دو تا خیابون ( نزدیک 10 دقه پیاده راهه از خونه شون هر شب غذا میفرسته!!!! انقد که آدم متظاهریه! دوست داره همه بگن چقد تو خوبی و مهربونی و ...  بعد اینطوری! بیشعوره! تنها چیزی که میتونم بگم همینه! به شوهرمم دیشب گفتم عزیزم ناراحت نشو ولی مادرت واقعاً بدجنسه! ذات بدی داره. این نیست که بلد نباشه. شوهرمم بنده خدا در تمام این صحبت های مامانش بود و همه ی کاراشو دیده بود. هیچی نگفت. عصبانی بودم گفتماا وگرنه بیشتر میریزم تو خودم. ولی واقعاً بعضی وقتا سر ریز میکنم. نمیتونم تحمل کنم دیگه.  اخه گناه داره چیکار کنه شوهرم   

آینده حتما" زیباست.🥰
من دوست همدانی دارم آدمهای بسیار خوبین تحصیلکرده مهمان نواز وخیلی خصلت های خوب دیگه ، اینایی ک جولان ...

یعنی تو.این تاپیک هر چی چرت و پرت بود نسبت دادن به همدانیا،والا من که همدانم اصلا تا به حال از این رسما نداشتیم دخترامونم زیر بیست سال شوهر نمیدیم