2752
2734
عنوان

رسمای عجیب غزیب خونواده همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 146132 بازدید | 2150 پست
واسه منم نخریدن خواهر،نه عیدی دادن نه خرید کردن نه اولین شب یلدا بهم هدیه دادن،در حالی که موقع خواست ...

یه مثل ترکی هست میگه اوغلاقینین ننه سینه الینجاخ ده قیزین ننه سینه اولونجاخ

ترجمه‌ ش میشه برای مادر پسر تا زمان گرفتن عروسه برای مادر دختر تا زمان مرگ حالا یعنی چی؟ یعنی مادر پسر تا زمانی که عروس بله بگه و بیارتش خودشو کنترل میکنه و.هزارجور مهربونی میکنه اما مادر دختر تا اخر عمر باید اینحوری باشه.

مادرشوهر منم همین بود قبل عروسی میگفت من دوتا پسر داشتم حالا فک میکنم یه دخترم دارم اما بعد عروسی بیا و ببین نگم برات

ن بابا ..اونجوری واقعا ظلمه..باباها گناه دارن..من فشار نیاوردم چون دوتا داداش هم دارم ک یکیشون چندوق ...

آخی جانم خدا ان شاالله سایشونو براتون حفظ کنه و برکت بده ب مال و عمر و عزتشون

چشم به راه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی‌بگم والا همونطور کهبرای شما رفتن به این مراسنا مایه خجالته که قایم کنید  برگزار نکردنش هم‌ ...

عزیزم منظور منم اینه که اینا هیچ کدوم وحی منزل نیستند و هر خانواده،قوم یا شهری یجور باهاش برخورد می کنه و نباید خیلی روی زندگی آدم تاثیر بذاره. تفاوت ها رو باید قبول کرد. حالا مثلا ما که به این مراسمی که گفتی اعتقادی نداریم دشمن اونایی که این مراسم براشون مهمه که نیستیم😄😄 سخت نگیرید بابا

2731
عزیزم منظور منم اینه که اینا هیچ کدوم وحی منزل نیستند و هر خانواده،قوم یا شهری یجور باهاش برخورد می ...

چی‌بگم والا 

واسه اون یکی پسرشون داشتن 

هوف

گور‌باباشون 

دو رو بودن این آدمو‌میسوزونه 

حرفت درسته 

من چون از دروغ خیلی بدم میاد واینکه یکی دورم بزنه خیلی سوختم 

واسه همین بدجور به دل گرفتم

حرفات یکم آرومم کرد 

مرسی خانومی🌻🌻🌻

بله عزیزم من خودم شدیدا قبول دارمممم هرجایی خوب و بد داره..به شهر یا قومیت ربط نداره. اینو تو جواب ...

ولی همه چرا از همدانیا شاکین اینجا. 

تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به رویای بچگیمه
اره بابا فکر کردیم چه خبره    

Mankan  jaleb  nabud  Aslan  

MA  khonche  mibandim  Che  ghghghad  shik  

Midim  b  mezon  haye  lebas  arus  hala  ya  sonnati  mibandan  ya  modern  

Sofre  makhsuse  shabe  chelle  ham  mian  disine  mikonan  baramun

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم                                                             
ولی همه چرا از همدانیا شاکین اینجا.      

همه جا خوب و بد داره واقعا..ولی مادرشوهر من با کنس بودن و حساب کتابش پدر منوووو در اورد..ابرو واسمون نذاشت..جوری که پسر خودشم اب می شد از حرفای مادرش..

تا جایی که میگفت مهریه ۵ تا سکه..چون پسرمو میندازین زندان..واسه مهریه..یا میگفت چرا پول مفت بدیم به عاقد بابت ثبت سکه...

خیلی خسیس و کنسه...گدا واقعا.

ی چوب کبریت ندیدم ازش من به عنوان مادرشوهر..

😊😊
اره راست میگید وقتی بری دختر از فرهنگ و خانواده متفاوت بگیر خیلی مسائل که برا شما شان و آبرو محسوب ...

Azizam  Dus  dashti  shoma  va  madare tun  brash  hamsar  entekhab  mikardin  ama  dusesh nadasht  hamsare sho  .....???khodesh  rafte  ba  eshgh  ezdevaj  karde  

In  k  narahati  nadare  

In  harfa  dg  khahar  shohar  Gari  ye  

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم                                                             
خب پس ، هیچ ادعایی را نکن، هیچ وقت اینم بگم هیچ وقت روزهایی که مادرم تا دم مرگ رفت را فراموش نمیکنم ...

Chera  mokhalef  budin??????????khob  dusesh  dashte  

Age  behesh  nemiresid  Baz  un  miraft  I  cu

همه جا خوب و بد داره واقعا..ولی مادرشوهر من با کنس بودن و حساب کتابش پدر منوووو در اورد..ابرو واسمون ...

بعضیا اینجورن خسیس بودن ذات بعضیاست مخصوصا اگر طرف ساده باشه خساست اونام بیشتر میشه از خدمات خانواده شوهرم بگم همه ضجه میزنن شاید یروز تایپک زدم 

تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به رویای بچگیمه
بعضیا اینجورن خسیس بودن ذات بعضیاست مخصوصا اگر طرف ساده باشه خساست اونام بیشتر میشه از خدمات خانواده ...

هی خواهرررررررر....

همیشه میگم الهی جلوی اینحور ادما مثل خودشون قرار بگیره..فقط همین.

😊😊
عزيزم سر اين مسائل خودتونو اذيت نكنين حالا هر چي بوده گذشته اگه جاي ما بودين چيكار ميكردين داداش من ...

ميشه بپرسم چرا دعوا راه مينداختين؟چرا بايد عجيب باشه يه مرد به زنش كادو بده؟؟

من برادر شما رو نميشناسم ولى اينو ميدونم هيچكس از فرداش خبر نداره اون خانومم جوانب احتياط رو رعايت كرده نميدونم مردم چرا اينجوري شدن انگار كه با بقيه دعوا نميفتن دارن لطف ميكنن

والا😐

گاهي گمان نميكني ولى خوب ميشود...❤️🌿💜
یه رسم عجیبی که دیدم اول هر ماه با آب و گل یکی میره بیرون خونه و میاد توی خونه و میگن خونه رو پا زدی ...

عجبا   منم استرسم گرفت

کاربر قدیمی ام (قاصدک). کاربریمو فراموش کردم مجبور شدم دوباره عضو شم😐🤨🙄