2752
2734
عنوان

رسمای عجیب غزیب خونواده همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 146132 بازدید | 2150 پست
خوب رُک میگفتی ببخشید من الان اصلا امادگی پزیرایی از مهمون ندارم ان شاالله یه فرصت دیگه در خدمتیم

شوهرم اصلا قبول نکرد اینطوری بهشون بگه..گف باید بیان..فکر کنم رسمشونه ک اینطوری ادم رو اذیت و غافلگیر کنن ک مثلا عروس مهمونداری یاد بگیره...یک ماه بعد عروسیم هم شوهرم کلی ادم افطاری دعوت کرد توجه نکرد ب حرفام ک امادگی ندارم    گف ما رسممونه باید دعوت کنم   

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
من دقیقا شما رو یادمه و ماجراهاتو...الان باهاشون رفت و امد داری؟

اره فقط خونه مادر شوهرم میرم 

و بازم هر لحظه منتظرم مث سگ بهم بپرن و بازم ماجراهای قبلی

برام مهم نیستن دیگه

همیشه همه لحظه هامو با بودنشون زشت کردن

گرگ بارون دیده شدم دیگه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرتون هیچی بهش نگفت بدل دادن‌؟ چجوری مردم روشون میشه والا

شوهرم بنده خدا باورش نمیشد که اول. بعد که من به مامانش گفتم و مامانش اونطوری گفت خونه ی مادرشوهرم بودیم. فکر کن سال 88 نیم سکه 100 تومن بود! بعد هزینه ی شامی که ما دادیم واسه 5 نفر ( خودمون و پدر و مادرش و برادرش ) شد 120!!! شوهرم رو صدا کردم گفتم بیا ببین مامانت چی میگه! اومد و فهمیدددددگفت خجالت نکشیدین من فقط 100 تومن شام دادم بهتون. چطوری روتون شد!!! مادرشوهرمم خندید. ما هم رفتیم خونه. دوباره از دفعه ی بعد خیلی عادی دعوای شوهرم در همین حد بود! دیگه هم بهمون کادو ندادن هیچوقت   اولین عید بعد از عروسی بهم 5000 تومن عیدی داد پدرشوهرم! به خواهرزاده برادرزاده ها ی جینگیلی هم همون.   

آینده حتما" زیباست.🥰
درو از جونت ما غلط کردیم بخوایم خودمون رفته باشیم گرفته باشیم  خودشون دوختن و بریدن به طر بری ...

Hame  ye  harfa  Dorost  

Un  ghorme  Sabzi  moshkelesh   chiye???😂😂

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم                                                             
2731
خدا راشکر  تاالان بجز سلام و علیک و تبریک تولد و اعیاد صحبتی با هم نکردیم و منزل ایشون جز برا ...

Vay   Che  kine  ee😅😅😅😅

Albatte  Fek  nemikonam  vase  arusetun  mohem  bashe  

Shoharesh  kafi  ye  barash

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم                                                             
همدان  خب دختر راضی باشع میدن نباشه زوری نمیدن گلم

دختر ۹ساله عقل داره تشخیص بده ازدواج چی هست اصلا ...یا خداا 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
وا  نشنیدی داخل فیلم ها هم ندیدی

Manam  nashin dam. filmam  nadidam

شقایق اصلا بحث جهاز و شب چله و غیره نیست ،درسته مالی مهم بود ولی مهمتر شعور آدمهاست. ما یه عروسی هم ...

Yani  tavagho  dashtin  ruze  Arusi  k  hame  dargire  arayeshga  va  Arusi  an   una  nahar  tadarok  Bebin an? ????????kheili por  tavaghoee  azizam

Shoma  age  vaghean  Dus  dashtin  khodetun  zudtar  miraftin  arayeshga  tu  hamedan  

جهزیه را نمیدونم ولی با کمک پدرم   سه تا خونه خریدم که ازدواج کنم میبرم خونه شوهرم  ال ...

Are  azizam  tapikat  yadame

Kheili  naloon  budi  va  migoft  tu  oje  javuni  bayad  ta5sal  gest  badam  

Khune  vazifeye  marde  

Jahaz  lotf  va  mohabbate  pedar  arus

شقایق اصلا بحث جهاز و شب چله و غیره نیست ،درسته مالی مهم بود ولی مهمتر شعور آدمهاست. ما یه عروسی هم ...

Yani  tavagho  dashtin  ruze  Arusi  k  hame  dargire  arayeshga  va  Arusi  an   una  nahar  tadarok  Bebin an? ????????kheili por  tavaghoee  azizam

Shoma  age  vaghean  Dus  dashtin  khodetun  zudtar  miraftin  arayeshga  tu  hamedan  

ما نميگيم كسي به زنش كادو نده عزيزم ولي داداش من ايران نيست آمريكاست بدون اينكه ما خبر دار بشيم از ب ...

عزيزم گلم يه چيزي بهت بگم بهتره ما زنا پامونو از تو اين فكر بكشيم بيرون كه مسئول هركارى ما هستيم،

از كجا ميدونى زنش نگفته و داداشت خودش انجام داده، منم خواهرم و دوست ندارم برادرم تو سختى باشه قطعا اما چرا ما چون بقيه بخاطر اين چيزا دعوا راه ميندازن بايد دعوا بكنيم؟

ببخشيد اين نشونه بي فرهنگى خانواده همسر شماست پسري كه ازدواج ميكنه بالغه و ميتونه براي خودش تصميم بگيره اين كه بخاطر كيك خريدنشم بايد از بابا مامانش اجازه بگيره بهتره تو همون خونه بمونه

گاهي گمان نميكني ولى خوب ميشود...❤️🌿💜
عزيزم گلم يه چيزي بهت بگم بهتره ما زنا پامونو از تو اين فكر بكشيم بيرون كه مسئول هركارى ما هستيم، ا ...

ميدونم عزيزم ما هيچ وقت دخالت نميكنيم ، اگه ميخواستيم مثل خانواده شوهرم برخورد كنيم خون و خونريزي ميشد، چون يسري از هزينه هارو ما داريم براي برادرم ارسال ميكنيم مسلما براي پدر و مادر منم سخته، البته نا گفته نمونه خانومش هم اونجاست ماهانه هزينه براشون ارسال ميكنيم ٣ سال پيش ٢٠٠ ميليون خرج عروسي كرديم كلي ريخت و ريز الكي كه متاسفانه همش رفت تو سطل آشغال مثل گل آرايي كه ١٢ ميليون شد، مثل آرايشگاه كه ٧ ميليون شد، بدون اينكه ما روحمون خبردار شه يه حلقه ١٠ ميليوني خريد، يه لباس ٩ ميليوني خريد حتي يسري چيزا هم كه مامانم بايد در جريان ميشد متاسفانه نشد ، كليپ عروسيشونو گرفتن همه دوستاش بودن ، پدر و مادرش بودن ولي حداقل به ما تعارف نزدن مسلما ما نميرفتيم ولي احترام جاي خود داره، اين مسائل هست عزيزم🙂 و مطمئن باش قضيه كادو هم كه سر عقد داده شد با نظر خانومش بوده خيلي چيزا هست گلم شنيدنش يا قضاوت كردنش شايد راحت باشه ولي عملش سخته، 

ممنون امیدوارم همسر شما هم به اندازه ما خرید کرده باشه    

Mage  Ziad  kharidin ? ?????

خانم محترم ۱۸۴نفر تایید کردن رسم آَشپز خونه هست حالا شما دقیق چی میگی اگه براتون مهم نیست جواب دادن ...

Shemordi  khodaee ? ??😂😂😂😂

خانواده ام براش کم نذاشتن ، ولی خب گذشته قابل فراموش شدن نیست نه الان نه صد سال دیگه ،الانم خدا را ش ...

Na hay ate  ehteram  yani  sohbat  nakardan  ba  arus  va  khunash  na raftan? ???