2733
2734
عنوان

رسمای عجیب غزیب خونواده همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 146132 بازدید | 2150 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانواده همسرم رسم دارن تو مراسم ختم نزدیکانشون انقدر خودزنی و گریه کنن ک از هوش برن،میگن اگه گریه نک ...

اره لرا مراسم ختم خیلی براشون مهمه بقیه هم با هیئت و همراه میان تو مراسماشون قدیم سر خاک جووناشون مجسمه شیر میزاشتن الانم ساز میزنن 

2731
وای اوایل من هرموقع میرفتم بوس میکردیم دست می‌دادیم دیگه من خودمو میکشیدم عقب که بوس نکنن دیگه نکردی ...

مادرشوهرت چند سالشه؟

خاک شود هر که در این خاک زیست....خاک چه داند که در این خاک کیست🍀🍀🍀🍀🍀
چقد جالب رسم ما کردها هم اینطوریه 

براهمینه من عاشق کردام.

البته عربا وکردا خیلی شبیهه همن توی بعضی از رفتارا و رسوماتشون.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
براهمینه من عاشق کردام. البته عربا وکردا خیلی شبیهه همن توی بعضی از رفتارا و رسوماتشون.

فدات عزیزم مام مخلص همه عربای عزیز کشورم هستیم والا ما یه همسایه عرب داشتیم از زمین تا آسمون ازش راصی بودیم 

وااااای یه عادت بد دیگه هم دارن که سرزده میا خونمون همیشه چندبارم گفتم خبر بدید و بیایید اما به نشنیدن زدن بعد اگه خونه نباشیم کلید میندازن میان تو😤😤 سر یه جریانی ما فقط واسه یه هفته کلید بشون دادیم دیگه پس نمیدن خیلی اعصابم خورد میشه نمیدونمم چیکار کنم

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی😔

خونوتده شوهر من رسم دارن برا پسرشون هیییییچ خرجی نکنن اگه داره خودش خرج کنه اگه نداره خودشو زنش تو حسرت همه چی بترکن. اگه هم پدر داماد عروسی گرفت پاتختی رو برمیداره. بعد مثلا جاهایی که عروسی دعوت شدن و کادو گذاشتن( این قرض محسوب میشه) را دعوت میکنن عروسی پسراشون تا قرضشونو پس بیارن. کسایی که هم میان کادو میزارن یه قرضه یه دینه به گردنش بعدا باید برن عروسی پسراشون قرضو پس بدن.

عروس و دوماد هم هر کودوم عروسی جدا میگیرن آخره شب عروسو میبرن عروسی متعلق به خانواده ی داماد.‌مادره عروس به نشانه ی ناراحتی رفتن دخترش نمیره عروسی و عروس با یک یا دو همراه میره. 

برادرای یک دختر خانوم تا آخر عمرشون باید عید نوروز و روز زن بش کادو بدن

تا الان خودمو نگه داشته بودم .قبلا تو یه تاپیکی هم کفتم مادر شوهرمن فاصله سنی بچه اولو آخرش 20ساله.بعد خودش بهم گفت برای بچه ها میخواستم کباب درست کنم شیرمو میدوشیدم گوشتو توش میخوابوندم.یعنی هربار یادم میفته عوق میزنم

من مُردم بدون اینکه مادرم بفهمه.....

میگفتن عروس نباید جلو پدر شوهر غذا بخوره ینی تا یه مدت خجالت بکشه😑ولی من از همون اول روبه روش نشستم(اخه با خونواده شوهرم زندگی میکنم) 

و اینکه اگ مهمون داشته باشی یا مهمونی بری حتی فامیل خیلی نزدیک زن نباید از جلو مردا رد بشه واسه دستشویی، اخه دستشویی تو حیاطه، یا باید خودتو نگه داری یا اینکه اگ راه دیگه ای باشه به حیاط از اون بری ولی من اینم از اول انجام ندادم مثلا تو هال مهمون نشسته مرد و زن من رد میشم میرم 🙄ینی چی اخه معنی نداره والا، حالا از نظرشون من در این موارد بیشعورم، اگ شعور به دستشوویی نگه داشتن و مثانه مریض کردن باشه بله آی ام بیشعور😐

من کوردم هیوایه تم آزادیه ✌🏼