2733
2734
عنوان

بچه ها بابام گفته آبروتو میبرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1626 بازدید | 111 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم... میگفت چرا عروسمونو دعوت نکردی خونت.منم گفتم هم باردارم هم امتحان دارم شرایطم مساعد نیس ب ...

پس کلا انگار در مورد همه چیت نظر میدن 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
2742
میدون تره بار.یجورایی اخلاقاش مثل حشمت فردوس تو ستایشه اگ دیده باشید فیلمشو

اره دیدم 

خیلی بده که اینقد درگیر شمان!

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
نه مشکل داره با اینکه چی باشه میگه بره دعا کنه پسر باشه وگرنه آبروسو میبرم

میشه بگید عابرو چیتو مثلا میبره ؟ الان ترست واسه چیه؟کسی مینرسع عابروش بره ک ی کاری کرده بود من این ترستو درک نمیکنم 

2738
نه مشکل داره با اینکه چی باشه میگه بره دعا کنه پسر باشه وگرنه آبروسو میبرم

مثلا چکار میخاد بکنه؟!

نمیدونم....برام مهم نیس.مهم این بود که این حرفو زد بهم

انشالله خدابهت بچه سالم بده و ،پسر هم باشه 

ولی نه بخاطر بابات 

بخاطر دل خودت که هم دختر داشته باشی هم پسر 

نمیترسم.... دارم صحبت میکنم.دلم شکست گفتم صحبت کنم با کسی .اومدم اینجا

اخه هی میگی عابرومو میبره یعنی ی جورایی نگرانی.  اشکال نداره عزیزم پدرته ب دل نگیر بالاخره ادم ی حرفیو میزنه جایزالخطاست.  دختر وپسر هیچ فرقی نداره دعاکن سالم باشه عزیزم ب پدرتونم ربطی نداره زندگیتون ک جداس اصلاشاید مهربچه اینقد ب دلش بشینه ک ازاین حرفا پشیمون بشه انشالا ک هرچی ب صلاهته همون بشه 

2706