2752
2734

من یکساله  تحت نظر روانپزشکم الان گفته جلساتت هفتگی یا دوهفته یبار بشه میشه ماهی نزدیک دو تومن ویزیتش ۶۰۰ هست 

نمیدونم بعد یکسال دکتر عوض کنم یا معقوله از پس هزینش بر میام ولی شوهرم و خونوادم بفهمن خیلی ناراحت میشن بنظرتون چیکار. کنم

کاربری دو تا خواهره زبیده و مریم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مشکل حاد داری می ارزه

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
2731
چه دلی داری اینقدر هزینه میکنی من خودم زیر بدترین دردها له شدم حقوقم ۱۲ ولی هیچ وقت نتونستم هزینه ای ...

یکسال خرج کردم میترسم انقد خرج کردم ول کنم همش به فنا بره من الان منشی ام فقط ۵ بهم میدن 

یکسال خرج کردم میترسم انقد خرج کردم ول کنم همش به فنا بره من الان منشی ام فقط ۵ بهم میدن 

مشکلت چیه اگه ناراحتت نمیکنه خاستی بگو ببینم چیه یکسال هزینه کردی

چ فایده ای داشته برات

خلق و خوم بهتر شده دارو ها باعث ثباتم شده تو فاز افسردگی هم اصلا نرفتم ولی الان هزینش برام زیاده از طرفی یکسال هزینه کردم موندم ادامه بدم یا رها کنم 

2706