2752
2734
عنوان

بچه ها بابام گفته آبروتو میبرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1626 بازدید | 111 پست
یعنی چی تناقض داره.... اینا تناقضن؟؟؟؟معنی تناقض میدونی چیه؟؟؟؟ بابام میگه چخبرت بوده میموندی درست ...

اها 4م گفةه چ خبرته درست تموم ميكردي بعد ميوري،كجا ميخواست ابروت ببره دقيقا

اللهم صل على محمد وال محمد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب مث ادم از اول توضيح ميدادي،دوما ب پدرت چ ربطي داره،سومااگ پسر بود اشكال نداره اگ دختر بايد درست ا ...

آره میگه اگ پسر باشه عیب نداره بمونه بچه هاشو بزرگ کنه....

اگه دختره خاک برسرش ک جلوگیری نکرده

2731
من یه دختر دارم.بابام کلا پسریه بیشتر

بخدا اگه مردم بدونن ک دردسرای پسر بیشتهر هیچوقت انقدر سرجنسیت دختر و پسر جنگ نمیکنن. خدا هر دوجنس رو حفظ کنه اما خدایی پدر و مادرا انقدر ک از دست پسرا حرص میخورن و پیر میشن از دست دخترا حرص نمیخورن. 

همین الان اگه خودشما پسر بودی بابات جرات میکرد همچین حرفی رو ب زبون بیاره؟ عمرااااااا. نه از خودشون جرات میکنن نه از همسراشون

خدایا ممنونم که معجزه کردی و تو دلم نی نی گذاشتی😍😍 واسه سالم بودن نی نیم یه صلوات میفرستید؟❤❤
استارتر عزیز. من فکر میکنم پدرت با دختر دارشدنت مشکلی نداره. شاید بد متوجه حرفش شدی. با شیره ب شیر ب ...

نه مشکل داره با اینکه چی باشه

میگه بره دعا کنه پسر باشه وگرنه آبروسو میبرم

وای من اصلا نمیتونم بد بودن یه پدر رو درک کنم چون بابام یه فرشته بود که یه سال ونیم پیش بدون هیچ مریضی خیلی آروم چشماشو بست واز پیشمون رفت از وقتی رفته زندگی برام معنایی نداره به امید دیدنت شب میخوابم

ربِّ لا تَذرنی فرداً وانتَ خیرُ الوارثِین😢
نه مشکل داره با اینکه چی باشه میگه بره دعا کنه پسر باشه وگرنه آبروسو میبرم

تو بیخودی نترس مگ میخاد چکار کنه چ ابروریزی بکنه اینا همش ی تهدید توخالیه 

انشالله بچه ک بدنیا بیاد همچین مهرش بدلش میفته ک خودشم خجالت میکشه از گفتن اون حرفاش

لطفا واسه برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین.🙏