2737
2734
عنوان

بچه ها بابام گفته آبروتو میبرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1626 بازدید | 111 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حرفات خيلي تناقض داره،اينكه درس ج ربطي بدختر پسربودن داره،ابروي كي رو ميبره

یعنی چی تناقض داره....

اینا تناقضن؟؟؟؟معنی تناقض میدونی چیه؟؟؟؟

بابام میگه چخبرت بوده میموندی درستو میخوندی بعد یکی دیگه میوردی

2738
یعنی چی تناقض داره.... اینا تناقضن؟؟؟؟معنی تناقض میدونی چیه؟؟؟؟ بابام میگه چخبرت بوده میموندی درست ...

خب مث ادم از اول توضيح ميدادي،دوما ب پدرت چ ربطي داره،سومااگ پسر بود اشكال نداره اگ دختر بايد درست ادامه بدي

واي ديونه شدم رفت

اللهم صل على محمد وال محمد
یعنی چی تناقض داره.... اینا تناقضن؟؟؟؟معنی تناقض میدونی چیه؟؟؟؟ بابام میگه چخبرت بوده میموندی درست ...

خب حالا ک اوردی....  بگو از این ب بعد بیا وسطمون بخاب بجایه ما جلوگیری کن😕😕😕😕حالا این وسط فاز باباتو درک نمیکنم

استارتر عزیز. من فکر میکنم پدرت با دختر دارشدنت مشکلی نداره. شاید بد متوجه حرفش شدی. با شیره ب شیر بودن بچه هات مشکل داره ک اونم ب امید خدا وقتی ب دنیا بیاد مهرش به دلش میفته

خدایا ممنونم که معجزه کردی و تو دلم نی نی گذاشتی😍😍 واسه سالم بودن نی نیم یه صلوات میفرستید؟❤❤

ینی اگ پسر باش دیگ عب نداره ک درستو نخوندی؟

از پدری ک ادامه تحصیل اینقد براش مهمه بعیده همچین طرز فکری

لطفا واسه برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین.🙏
به خودم نگفته که جوابشو بدم به مادرم گفته

چی بگم والا بنظرم هرچی بود خداروشکر کن واسه چی باید بیخود حرص بخوری خودتو بچه تو شکمتو اذیت کنی

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭
2706