2752
2734
عنوان

بچه ها بابام گفته آبروتو میبرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1626 بازدید | 111 پست

به بابات چه ربطی .داره؟ مگه بچت فامیلیه باباتو یدک میکشه

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جلوگیری داشتم.تاپای سقطم رفنتم.نتونستم....

نکن تو رو خدا. بزار بیاد ب امید خدا ببین چ بدردت بخوره همین بچه. ول کن اهمیت نده. فوقش دیدی سختشونه رفت و آمد نکن ک اذیت نشی

خدایا ممنونم که معجزه کردی و تو دلم نی نی گذاشتی😍😍 واسه سالم بودن نی نیم یه صلوات میفرستید؟❤❤
2731
آره میگه اگ پسر باشه عیب نداره بمونه بچه هاشو بزرگ کنه.... اگه دختره خاک برسرش ک جلوگیری نکرده

😳

بگو خب شما یادم‌بدین چجوری بدونم قراره دکتر بشه ک جلوگیری بکنم؟؟؟

تورو خدا اجازه نده کسی بچه هاتو بخاطر جنسیتش بخواد یا نخواد

اون بچه چ دختر چ پسر جگر گوشه شماست و نباید ب هیییچکس اجازه بدی پسرتو بخواد اما دخترتو نخواد

جلوگیری داشتم.تاپای سقطم رفنتم.نتونستم....

نه سقط ک خوب نیس.حتما قسمت بوده

به حرف بابات اعتنا نکن مهم شوهرته ک بچه میخاد به بابات ربطی نداره البته میفهمم پدره دوس داره درستو بخونی و پیشرفت کنی

نکن تو رو خدا. بزار بیاد ب امید خدا ببین چ بدردت بخوره همین بچه. ول کن اهمیت نده. فوقش دیدی سختشونه ...

بخدا من که دخترم عاشق بابامم.همه هم میدونن.بخاطر بابام میخواستم سقط کنم اونوقت داداشم اصلا به حرفش گوش نمیده

آره میگه اگ پسر باشه عیب نداره بمونه بچه هاشو بزرگ کنه.... اگه دختره خاک برسرش ک جلوگیری نکرده

وای به دیگران چه ربطی داره که آدم جلوگیری میکنه یا نه 

بذار ببره آبروی خودشو ... آبروی تو که نمیره ! 

گاهی فقط گوش باش

عجب بابای روشن فکری !!!!!!!

تا حالا اینکه شوهرا بخاطر دختر شدن بچه ،زنارو اذیت کنن تو گلومون باد کرده بود و نمیتونستیم حلش کنیم 

اینو دیگه باید کجای دلمون بزاریم که باباهه بخاطر دختردارشدن بچه ،آبروی دخترشو ببره !!!!!!!!!

شاخ درآوردم 

حالا فاز مامانت چی بوده که اینو اومده برات تعریف کرده؟!

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
بخدا من که دخترم عاشق بابامم.همه هم میدونن.بخاطر بابام میخواستم سقط کنم اونوقت داداشم اصلا به حرفش گ ...

همونو بگووووو. من خودم ب پدرو مادرگ خیلی محبت دارم. دوتا از داداشام نه ماهی میشه نیومدن شهرمون ک ببینن پدرو مادرمو. اونوقت من باردار شدم مامانم گفت خوب بود پسر باشه پسرا مادر دوستن من گفتم قربون الان من برات بهترم یا اون دوتا. بیچاره شرمنده شد گفت خدایی تو. الان خیلی حسش خوبه ب دختر

خدایا ممنونم که معجزه کردی و تو دلم نی نی گذاشتی😍😍 واسه سالم بودن نی نیم یه صلوات میفرستید؟❤❤
عجب بابای روشن فکری !!!!!!! تا حالا اینکه شوهرا بخاطر دختر شدن بچه ،زنارو اذیت کنن تو گلومون باد کر ...

نمیدونم...

میگفت چرا عروسمونو دعوت نکردی خونت.منم گفتم هم باردارم هم امتحان دارم شرایطم مساعد نیس بعد گف اتفاقن بابات فلان چیزو گفت

استارتر بابات چند سالشه ؟اگه دوست داری بگو تحصیلات و.کارش چیه 

خیلی برام عجیبه خیلیییییی

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد....