2737
2739
عنوان

بياين عكس از اشپزخونه هامون بزاريم يهويي🥰🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 265598 بازدید | 1625 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان بیرونم اما بعدا حتما میفرستم برات

ممنونم عزیزم

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
2731
او مجسمه رو بردار از اینا بزار عالی میشه 

چشم مرسی از راهنماییت گلم میدونی چیه اینو همسرم واسه پسرم خریده تو اتاق خودش میترسم بندار رو خودش ولی اینجا دستش نمیرسه 

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
چشم مرسی از راهنماییت گلم میدونی چیه اینو همسرم واسه پسرم خریده تو اتاق خودش میترسم بندار رو خودش ول ...

آهان باشه هر جور راحت تری😗

خواهش میکنم

تیکر رسیدن به آرزومه😍⭐                             خدایاشکرت🙂❤️                                         🕊️✨
2740
عزیزم کل خونت چن متره؟بعد اینکه زمینتون چن متر بود؟خونه رو خودتون ساختید یا خریدین؟؟؟چن خوابه است؟اگ ...

۶۵ متره عزیزم 

نه آماده خریدیم 

۲ خوابه بالا و ی سرویس 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
کدوم شهر هستین اگه دوس داشتین جواب بدین؟این خونه رو چقد خریدین؟کل خونه65متره بالا وپایین

زیر بنا ۶۵ متره گلم 

۶۵ متر پایین 

۶۵ متر بالا 

کرجم گلم 

این خونه رو ۴ سال پیش خریدیم

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
مرسی عزیزم که جواب دادی

خواهش میکنم گلم ولی خودمونم خیلی کارها کردیم فاصله پله ها زیاد بود کل پله رو کوبیدیم دوباره تیغه زدیم جای آشپزخونه رو تغییر دادیم 

سرویس بهداشتی ها رو شکافتیم از نو ساختیم حتی کف پذیرایی و بالا هم همچنین خیلی خرجش کردیم

خواهش میکنم گلم ولی خودمونم خیلی کارها کردیم فاصله پله ها زیاد بود کل پله رو کوبیدیم دوباره تیغه زدی ...

اوه خیلی خوب شده و از فضا استفاده کردین بخوبی ما هم دنبال زمین کوچیکیم که یه دوبلکس بسازیم البته اگه گیر بیاد و بتونیم بخریم زمینو😥مبارکتون باشه گلم به دل خوش و بچه های سالم توش زندگی کنید و همیشه صدای خنده تو خونتون بیاد😍

2706