2733
2739
عنوان

بياين عكس از اشپزخونه هامون بزاريم يهويي🥰🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 265558 بازدید | 1625 پست
اوه خیلی خوب شده و از فضا استفاده کردین بخوبی ما هم دنبال زمین کوچیکیم که یه دوبلکس بسازیم البته اگه ...

مرسی عزیزم قربونت ان شاءالله ی خونه خوب نصیبت بشه 

کدوم شهری

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
همیشه اینجوری زندگی میکنین؟ تمیز و با سلیقه ؟

سعی میکنم همیشه خونه مرتب باشه از خونه شلوغ و نامرتب انرژی منفی می گیرم 

خدا رو شکر همسرمم مثل خودم حساسه رو این موضوع

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سعی میکنم همیشه خونه مرتب باشه از خونه شلوغ و نامرتب انرژی منفی می گیرم  خدا رو شکر همسرمم مثل ...

این حس خوبه

مطمین باشین اگر همیشه خونه مرتب باشه به غیر از حس آرامش و زیبایی در طولانی مدت دچار دغدغه فکری مثل اینکه فلان چیز کجاست فلان وسیله رو پیدا نمیکنم نمیشید

دوستان عکس پرده پذیرایی هاتون بذارید؟ میخوام پردهبگیرم. 2تا پنجره مربع شکل دارم که وسطش دیوارهست مثل ...

اگه پنجره ته سالن پرده یکسره بهتر خونه رو دلباز میکنه اگه دوست نداری بین پرده ها تابلو یا دیوار کوب بزنی قشنگ تر تا بوفه بازم سلیقه خودت شرط عزیزم 

ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
2728