2733
2734
عنوان

شوهر خواهر شوهرم برام یه آهنگ فرستاده😶

| مشاهده متن کامل بحث + 210016 بازدید | 728 پست
این جوروقتابهترین واکنش خوش بینی وخودتو زدن به کوچه علی چپ من بودم جلوی جمع یه روزکه همه بودن میگفت ...

زن پسردایی شوهرم شوهرش که میرفت سفرخیلی به شوهرمن زنگ میزد وبه هربهانه ای میخواست بکشونتش سمت خودش یه بارگفت چک بایدببرم بانک فلانی نیس ببره منم بلدنیستم برم چون مبلغ بالاس! یه بارگفت ماشینم توراه خراب شده! و... 

شوهرمنم هربارمیپیچوندولی از رونمیرفت

وانمودکردم که میدونم فایده نداشت انگار پر روترشد

یه بارخیلی فک کردم چکارکنم تااینکه زنو زد گفت شومینه م خراب شوهرمم چین(حالادوتا برادرشوهرگردن کلفت داره) 

اول ازهمه نذاشتم شوهرم کاری کنه آمارمادرشوهرش گرفتم که قرارسربزنه خونه مادرشوهرم رفتم پیش شون وخودم زدم به اون راه

گفتم راستی زن دایی ازپسرت چه خبر و.. 

حرفوبردم سمت عروسش گفتم فلانی زنگ زد به شوهرم گفت شومینه ش خراب ولی شوهرم نتونست کسی ببره درست کنه باتعجب نگاه کردو گفت چرابه شوهرتوگفته خودش دوتا برادرشوهروداداش داره! قرمز شد

منم گفتم شوهرمنم عین داداشش چه فرقی میکنه... 

بنابه دلایلی دوسه سال بعدش جداشدن ولی من مارخودموکردم که متوجه بشه فاصله شوحفظ کنه

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
آهنگامی چیه مگه تاآخر گوش نکردم

به یه بهونه ای سیم کارتت رو عوض کن مثلا بگو رایتل می‌خوام بخاطر نتش یا هر چیز دیگه ای. شمارت رو به هیچ کس جز شوهرت و خانواده خودت نده. تلگرامت رو دیگه آنلاین نشو و مدت زمان نبودنت رو کم کن تا خودش دلیت اکانت بشه و تلگرام با شماره جدید نصب کن. رفت و امدت رو کم کن سعی کن زیاد تو جمعی که اونا هستن نباشی. البته اگه زندگیتو دوست داری. 

قبل این کار هم تو تلگرام هشدار جدی بده به طرف که اگه یک بار دیگه یک نگاه اضافی یه پیام اضافی یه حرف اضافی بزنی آنچنان بی ابروت میکنم که شهره عام و خاص بشی که نتونی سرتو تو شهر بالا بیاری. کافیه یک بار دیگه غلط اضافه ببینم دیگه با شوهرم و طایفه من روی و هستی و خونت پای خودته چون قضیه ناموسی هست. و همونجا بلاک کن. 

و ظرف یه ماه آنلاین نشو تا دلیت اکانت بشی و شماره جدید داشته باش. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین هر چی جواب بدی بذاره حتی اگه فحش بدی 

فکر می‌کنه بدش هم نمیاد 

مزدا افکارشون متفاوته

اگه دیدی فرستاد

فقط برو رو چت بدون خوندن پاک کن رو مغزت نره

اگر یه درصد تو جمع بهت چیزی گفت که چرا پیاماتو نخوندی

بگو فرصت نمیکنم مجازی زیاد چک کنم

ببخشید

محاله همچین چیزی بگه

همیییین

اینو از من روانشناس گوش کن

بهترین روش غیرفعال کردن رفتار بی توجهی تمام

نه پرخاشگری و ابراز نفرت

نه پیام دادن زیاد

فقط سرد و بی تفاوت 

مهم شوهرته  شوهرت باهات یار باشه  دهن همه رو میبنده  نترس تو مقصر نیستی تا الان  ...

همین دردمه شوهرم منطقی وآرام نیست که اگه بود من آنقدر خود خوری نمیکردم لعنت به من که نمیتونم از خودم دفاع کنم😭

2731
 وای خدایا خانواده شوهر منو نشناختی تجمع همچین حرفی بزنم جاریم برا یکسال حرف داره دیگه😟

ببین هیچی نزن پاکش اونجوری که برای اونم پاک میشه تاریخچه،اگه تکرار کرد بزن آقای فلانی نمی‌دونم اشتباه میشه یا نه ولی لطفاً مراقب باشین و دیگه چیزی نفرستین چون مجبورم همسرم رو مطلع کنم و قشنگ نیس نتیجش.

وای خدایا این مردا چگونه زن داست یا مجرد🤯🤯🤯

زن داشت بخدا زنشم تازه زایمان کرده بود تو ی خونه هم زندگی میکردیم هممون خونه پدرشوهرم اینا بهم گفته بود خوش پوش و خوش اندام و حوش قیافه ای اینم فرستاد من یخ کردم 

وای آره عزیزم حرف دل منو فهمیدی حتما میدونه من از دعوا چقدر میترسم ولی انصافا آدم اینجوری نبود توی ف ...

اسی من برات یه راه حلی دارم

شماره شوهر خواهرشوهرت رو از مخاطبینت پاک کن

انگار ک یه شماره ناشناسه

بعد به شوهرت نشون بده بگو از شماره یه ناشناس بهم یه اهنگ فرستادن زنگ بزن ببین کیه شماره منو داره و این اهنگو فرستاده 

شوهرت خودش زنگ میزنه میفهمه دامادشونه

من باشم این کارو میکنم ولی در هر صورت ب شوهرت یجوری اطلاع بده 

ببین هر چی جواب بدی بذاره حتی اگه فحش بدی  فکر می‌کنه بدش هم نمیاد  مزدا افکارشون متفاوت ...

یعنی الان جوابشو ندم از بلاگ در آوردم تا ندیده بو. ولی چیزی نگفتم بنظرتون حدشو مشخص کنم بهتر نیست ؟

جوابش را ندید

اگر یک روز پرسید که مثلا آهنگی که فرستادم را نشنیدید 

بگید من اصلا دقت نمیکنم که چه کسی چیزی فرستاده وجواب نمیدم،چون خیلی از دوستام آهنگ میفرستن وفرصت پیدا نمیکنم ببینم چیه.

خودتون را به کوچه علی چپ بزنید و خیلی جدی بگید

مگه شما هم آهنگ فرستادید؟

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
یعنی الان جوابشو ندم از بلاگ در آوردم تا ندیده بو. ولی چیزی نگفتم بنظرتون حدشو مشخص کنم بهتر نیست ؟

نه عزیزم

اینجوری پسفردام زبونتم پیش شوهرت درازه

حرفی شد صفحه چت میبینن

میگی از رفتاراش حس بد می‌گرفتم 

پیام داد جوابشو ندادم

ولی هر جوابی بدی 

میخواد به اون بهونه سر حرفو باز کنه

اینجور ذهنش هنگ می‌کنه

و آدما از موضوعات گیج کننده فاصله میگیرن

یعنی بنظرتون هیچی نگم  تو فکر م بور بگم خجالت بکش از خانواده بترس ...

نه بلاکش کن .دیگه اون سلامم نکن باهاش. نمیخوا بگی از خانواده بترس، اونوقت اون فکر میکنه تو میترسی و این باعث شده جوابشو ندی، میاد پی ویت که نترس و از این حرفا. اصلا محلش نده مرتیکه رو ،بزار بفهمه با کیی طرفه. این اصلا قابل جواب دادن نیست.

وای خدایا خانواده شوهر منو نشناختی تجمع همچین حرفی بزنم جاریم برا یکسال حرف داره دیگه😟

به همسرت همینجوری بگو یابه خواهرش بین خودت ومادرشوهرت وشوهرت

زرنگ باش

به فکراین واون وحرف بقیه باشی کلاهت پس معرکه س واینکه قطعا یه حرفی پشتت درمیاد

بترس ازاینجوررابطه ها

کاری کن اصلا اسمتم نیاره

بدون اینکه مقصرت بدونن ویاانگشت اتهام سمتت بگیرن

چون همیشه خانوم هاقربانین... 

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

ببین خانوم اول از همه اینکه بهتره به همسرت بگی ، مثلا بگو فلانی فکر کنم تو تلگرام واسم پیام اشتباهی فرستاده ، اینجوری هم راستشو گفتی هم شوهرت در جریانه ، چرا اینقدر می‌ترسی وقتی کاری نکردی؟

زیبـا بنظـر میـرسـی وقتی لبـخند میزنـی🤍 . ִ💗🪄 . ִ ۫  ּ⭑.  بعـد ایـن هـمه بارون خـون ، پیـدا میشـه رنگـین کمـون🌈✨