2733
2734
عنوان

بياين عكس از اشپزخونه هامون بزاريم يهويي🥰🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 265601 بازدید | 1625 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا ایشالا اول بشما بعد ب ما یه خونه ی خوب بده منم دوس دارم کابینت های اشپزخونمو خودم انتخاب کنم😔

انشاءالله به زودی صاحبخونه بشی و بهترین مدل و رنگ کابینت رو واس خونه ات انتخاب کنی

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2731
انشاءالله به زودی صاحبخونه بشی و بهترین مدل و رنگ کابینت رو واس خونه ات انتخاب کنی

خیلییی ممنون عزیزم خدا از ته دلت بشنوه😘😘😘😘😘انشالله برای همه مستاجرا 🤩😍

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
میشه بپرسم خونتون چند متره؟ خعلی خوشم اومد از اشپزخونت فقط یخچال و ماشین لباسشویی کجا گذاشتی؟ کاش عک ...

۵۰ متره عزیزم

ماشین لباسشوییم رو تو حموم گذاشتم 

یخچالمم تو اشپزخونس

😎Ich bin optimistisch für die Zukunft

الان میرم خونم تمیز میکنم عکس میزارم 😑

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
۵۰ متره عزیزم ماشین لباسشوییم رو تو حموم گذاشتم  یخچالمم تو اشپزخونس

ایشالا بهتر و بزرگترشو بخری عزیز دلم🤲🏻😘

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
ایشالا نی نیت که اومد یکی از سرگرمیاش همینه پله ها میشن هی باید بره بالا بیاد پایین    

ای جونم ان شاءالله 😊

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
عزیزم پلانش خوبه البته این خونه ویلاییه حتما مال شمام همینطوره فقط بنظرم اگه نیاز به 4 تا خواب نداری ...

درسته مال مام ویلاییه، راستش من خیلی از قوانین مهندسی خبر ندارم ولی مهندس اینجا میگه باید راه پله بذارید جلوی ساختمان و اون خواب که تک افتاده راه پله هست 

مستر رو هم توی نقشه اصلی بود همسرم حذف کرد 

ولی خیلی دوست دارم اشپزخونه رو جوری طراحی کنم که پنجره داشته باشه 

ممنون از وقتی که بهم دادی عزیزم 😘

درسته مال مام ویلاییه، راستش من خیلی از قوانین مهندسی خبر ندارم ولی مهندس اینجا میگه باید راه پله بذ ...

بله باید راه پله و خرپشته داشته باشید...انشاالله به سلامتی و دلخوشی بسازید خونتونو...به مهندستون بگید چه مدلی دوست دارید وظیفشونه اگه امکان داشت نقشه رو باب میلتون طراحی کنه ...خواهش گلم😘