2752
2734
عنوان

بياين عكس از اشپزخونه هامون بزاريم يهويي🥰🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 265601 بازدید | 1625 پست
چندسالگی عوق زدنش درست شد؟والامیترسم عوق زدنش درست نشه😞😞بچم ازهفت ماهگی دیگه توبیداری شیرمیخوره ول ...

۱ونیم سالگی خوب شددیگه الانم نه زیاددوست نداره بزورشیرش میدم آنقدرراه میبرم میرقصم دیگه عادت کرده اونطوری بخوره مثلاشیربخوره بخوابه یاجایی میری شیربخوره اصلا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
۵۰ متره عزیزم ماشین لباسشوییم رو تو حموم گذاشتم  یخچالمم تو اشپزخونس

سلام عزیزم میشه لطفا ی عکس از لباسشوییت تو حموم بزاری؟من میخوام بزارم میگن زنگ میزنه لباسشویی و خراب میشه

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
خانوما حالا كه انقدر اشپزخونه هاتون قشنگ قشنگه ميشه به من بگين ببينم باقالي پلو رو ميشه با اين گوشت ...

دوست عزیزم منکه آبگوشت هم باهاش درست کردم خیلی هم خوشمزه شد بقیه گوشتا هم که میگیریم میزاریم فریزر یخ میزنه دیگه😉

نماز بی ولایت بی نمازیست
سلیقه من نبوده سلیقه صابخونه قبلی بوده 😂

یه چیزی بگم ناراحت نمیشی عزیز 😍؟

تیکر رسیدن به آرزومه😍⭐                             خدایاشکرت🙂❤️                                         🕊️✨

چه آشپزخونه ی شیکی.منم میخام.کل کابینتا سفیده؟راصی هستی؟جنسش چیه؟

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
فرشو از فرش وزرا تو جاده مخصوص گرفتم.میز نهار خوری رو از یافت آباد

میز نهارخوریتو چند گرفتی.

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....