2733
2734

مامانم نه تاحالا بهم یه بیشعور گفته نه حتی یه مشگونم گرفته نه حتی هولم داده

بیشتر صحبت میکنه حرف میزنه راجب موضاعت تشویقم میکرد یا جای کار یا چیزی ک خوب نبود برام یه چیز خوب جایگزین میکرد

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

میفتاد دنبالم میگفت وایسا کاریت ندارم😐

آخرش هی میگفتم مامان ب خدااا گ..و..ه خوردم و کلی التماس

دیگه کتکم نمیزد😂❤

کاربری دوم😐🔪 حنا دختری با شلوار کردی در مزرعه😐آیم گود گرل💛💜ARMY💜BTS💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هیچ تنبیهی نمیکرد فقط ی نفرین داشت اونم اسنکه ایشاللهی دختر عین خودت داشته باشی😂 ولی من فدای اون دخترم که قراره عین خودم باشه🤩

لیلی من   مستانه ی چشمان توام ...             تو مرگ دلم را ببین و برو  چو طوفان سختی به شاخه ی غم  گل هستی ام را بچین و برو....      
وای وای. جاش سوخت. همچین با ملاقه میزد رو کیونم ک تا فیها خالدونم میسوخت

یک دقیقه در نی نی سایت، 24 ساعت بر روی زمین است! نه کراش کسی هستم نه اِسمم تو شناسنامه کَسیه نه حتی تو بیوی کسی ، جدی فقط به دنیا اومدم سالمندان تو اتوبوس سر پا نباشن نه میشه رفت نه میشه موند نه میشه مُرد . ‌. . در هر صورت باید زندگی فا*یتو ادامه بدی! انقد نگید تهش که چی تهش که چی:/ بابا از الان لذت ببرین؛ برای بعدشم یه فکری میکنین! دین اسلام دینیه که هرچقدر کمتر بهش بها بدید و به دستوراتش عمل کنید، بیشتر به انسانیت نزدیک شدید حاجی اعتقادات منو ببینی سکته میکنی:)!من همونم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا:|عوض شیکوندن پای دخترت؛ به پسرت درست راه رفتن یاد بده خوش غیرت من اگه به کسی توهین کردم از قصد بوده و منظور داشتم و صلاح دونستم:)مخالف حجاب اجباری، کودک همسری، حیوان آزاری و کیپاپ! *لایک شما باعث شادی این کاربر میشود 
2740

منوداداشم سنمون نزدیک هم بود بشدت باهم دعوامیکردیم یروزخیلی اعصبانی شددیگه مامانم جفتمونولخت کردالبته لباس زیرداشتیم🤭توحیاط میگف برین بیرون ازخونه خخخخ دیگه همون شدکه منوداداشم دیگه دعواکنیم البته الان من دیگه خونه خودمم داداشمم وقت دومادیشه ولی میمبریم براهم عاشق همیم 

دخترنازم منتظرتم مامانی

من خیلی شیطون بودم یسری نمیدونم چیکار کردم یه دسته طی توخونه بود مامانمو عصبی کردم باچوب افتاد دنبالم من دوییدم رفتم اتاق مامانمم پشت سرم چوبش بالا بود زد چراغ لوسترو شکوند دیگه اتیشی شده منم درو قفل کردم مامانمم ازونور دُروگوهر بود که نثارم میکرد🤭😂🤦

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲

هیچی بنده خدا😂

من برا بچه هام روش تنبیه محروم کردن از وسایل یا کارتون مورد علاقشونه

کتک متک و دمپایی و ملاقه و چشم غره نداریم😅

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
2706