2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب؟ 

يعنی این که نمیشه از روی رفتار عاشق ، کل رفتارش رو حدس زد 

باید همه جنبه ها رو در نظر گرفت 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹

ب نظرم بهترین جا ک مشخص میشه عزت نفس و اعتماد ب نفس و خلا درونی در چ حده رابطه عاطفیه

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...

یعنی درسته عاشقتم ولی برای خودم ارزش قائلم، خط قرمزها و علایق خودم رو دارم

اگر معشوق خوبی نباشی، خوش اومدی😁 تو نباشی دوستام هستن، با خودم خوشم

این یعنی عزت نفس در عشق

ب نظرم بهترین جا ک مشخص میشه عزت نفس و اعتماد ب نفس و خلا درونی در چ حده رابطه عاطفیه

ابن که صد درصد 

اما اگر به عشق برسه، قسمت هیجانات مغز بالا میره و اگر کنترل نشه و نمیشه دقیق به شناخت کامل اون شخص برسیم 

حتی اگر شخص خودش هم عاشق باشه چشم و گوشش به خاطر این هیجانات بسته میشه 

یعنی درسته عاشقتم ولی برای خودم ارزش قائلم، خط قرمزها و علایق خودم رو دارم اگر معشوق خوبی نباشی، خو ...

عشق اگر درست تصمیم می گرفت که اسمش عشق نبود جانم

مورد هایلایت سفید هم بنظرم بیشتر برای معشوق های خیانتکار کاربرد داره که خیانتشون رو بخاژر اینکه مثلا عاشقشون چون خیلی پیگیر بوده کجاست و چیکارمیکنه و باکی میاد باکی میره توجیه میکنن یا مثلا چون تو فلان رفتارو نداشتی خیانت کردم و.... 

خیانت توجیه نداره. 

مورد دیگه اینکه معمولا افرادی که عزت نفس ندارن، اهل خیانت و بزه کاری و گناه و..  هستن، وفا ندارن، خودخواه میشن،محبت به عاشق رو فراموش میکنن، چون سطحشون پایینه... 

البته تو رابطه عاشقانه یکی عاشقو دیگری معشوق نیست، یه رابطه ی متقابله

مورد هایلایت سفید هم بنظرم بیشتر برای معشوق های خیانتکار کاربرد داره که خیانتشون رو بخاژر اینکه مثلا ...

به نظر شما عشق دوطرفه واقعا وجود داره؟ یا فقط خووگول زنی طرفین (حالتی از انکار) هست؟ 

عشق اگر درست تصمیم می گرفت که اسمش عشق نبود جانم

رابطه ی عاشقانه به هرحال میتونه آسیب ببینه، شما اگر در عشق عزت نفس نداشته باشی نابود میشی و هم میتونی معشوق رو نابود کنی باید عقل باشه که آسیب نبینه... 

این که در عشق غرق بشی و بذاری نابودت کنه چون عشقه و...  مربوط به ادبیات فارسی و اشعار تخیلی هست. 

مورد هایلایت سفید هم بنظرم بیشتر برای معشوق های خیانتکار کاربرد داره که خیانتشون رو بخاژر اینکه مثلا ...

و تمام حرف هاتون قبول دارم 

اما به نظر شما تعریف عزت نفس توی عشق هم کاربرد داره؟ 

منظور بنده عشق هستااا نه اون دوست داشتن ساده 

به نظر شما عشق دوطرفه واقعا وجود داره؟ یا فقط خووگول زنی طرفین (حالتی از انکار) هست؟ 

بنظرم وجود داره، نمیتونم بگم برای همه اینطوره، برای زندگی شخصی خودم اینطور فکر میکنم

2706