2733
2734

بمیرم براش یسریم زیر اپن نشسته بود دم اشپزخونه من لحشو دراوردم اومد پاشه بیاد من و بزنه سرش خورد به تیزی سنگ اوپن خیلی دردش اومد🤦

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲

باکقگبر چوبی زد تو سرم شکست کفگیرع😂😂

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مامانم فقط میگفت بیام بزنم؟؟؟میپرسید منم میگفتم نه بعدشم فرار، خالم میگفت میخوای بزنی بزن دیگه چرا میپرسی🤣🤣

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              

دمپایی،شیلنگ،انداختن توی کوچه،وایییی یبار خواس یزنم من میز ناهارخوریو دور میزدم اون سیبو پیاز پرت میکرد اخرم دادزد وایسا ی جا منم وایسادم😂😂😂😂(این ایده از قبلش توی ذهنم بود ک اگ یبار دیگ زدم منم میزو دور بزنم)

با ارزوی رهایی از ارزوها... 

پاک کردن همه عکسا و فیلما و‌اهنگام😭💔بد ترین شکنجه واسه منه

اخه این عکسا و اهنگا تنها هم‌دمای من هستن

من تک فرزندمو هردوشون شاغلن و‌خیلی تنهام☹️

مگه نمیگم لایک نکن😡افرین😁😁بیشتر ببین.                        اگه میخوای یکی همیشه دوست داشته باشه تنهات نذاره و وفادارت بمونه ، وقتی از سرکار برمیگردی دورت بگرده و همیشه مواظبت باشه سگ بگیر❤🐕                                                            /خدای من خدای حیوانات است!خدای پاکی ها☺.                       هیچ حیوانی بد/شوم/نحس/نجس/شیطان و.... نیست!!                       بهم بگید اگه   اون عنکبوتی که توی اتاقمون میکشیم تمام  عمرشو فکر میکرده ما دوست و هم اتاقیش هستیم چی؟💔🕷                                                                                      سوالی راجع پت تون داشتین در خدمتم خصوصا سگا😃.     دامپزشک اینده😍        ماکانی ام😎✌🏻شدیدا حامی حیوانات

استارتر اشک منو در آوردی که

دلم برای مامانم تنگ شده چون غریبم شهر دورم ازش

مامانم اصلا منو کتک نزده حتی روی دستم بزنه فقط قهر میکرد آخ که چقدر درد داشت الانم همین طوره خودم یا بچه هام کاری میکنیم که ناراحت میشه قهر میکنه

توی عمرم فقط دو بار از بابام کتک خوردم اساسی خخخخخ اونم چون کارام خیلی بد بود خییییییلی هاااا افتضاح ولی بگردم الهی بابام میزد و گریه میکرد مامان و خواهرمم گریه میکردن کاشکی همون موقع بود اما پیششون بودم

خدا همه ی پدر مادرها رو حفظ کنه برامون

2706