2752
2734

هنوز پلکم افتاده امروز سومین روزه پلکم افتاده

بوتاکس مارک مصپورت زدم😭😭😭

کی خب بشم مثل سکته مغزیا پلکم افتاده😭😭😭

دکتر رفتم هی میگه صب کن

اخه چقد صبر من سکته کردم

پیشونیمو بوتاکس زدم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
نقطه ی حساسی برات زده باید فقط صبر کنی 

اخه تا کی

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پیشونی رو بوتاکس کردی پلکت افتاده؟

زیر ابرومم زد

اگه پلکت افتاده ک عوارض بوتاکس باید صبر کنی تا تاثیر بوتاکس تموم شه.

خب میشه؟؟

ب من گفت اگه بیش از انداز ابروات بالا رفت ی چیزی میزنم اوکی میشه ولی افتادگی پلک فکر نکنم بتونه کاری ...

من اصلا ابروهام بالا نرفته چشم راستم خیلی قشنگه باز شده....

ولی پلک چپم افتاده

2706