2733
2734
عنوان

مادرم باردار شده😯

| مشاهده متن کامل بحث + 8653 بازدید | 216 پست

عزیزم ناراحت نباش خواست خدا بود.تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته.البته تو ماجرای مامان شما بنده های خدا هم دخیل بودناااا😂😅😅😅😅😅حالا از شوخی گذشته انشالله سلامت باشه اگه مصلحته که بمونه.

و خدایی که به شدت کافیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احسنت آفرین به شماوطرزفکرزیباتون عزیزم

ممنونم

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2731
نه عزیزم این زمان بخاطربالارفتن سن ازدواج هم ازطرف مردهاهم خانمهابیشترتولدهاداره بالای35سال صورت میگ ...

اول اینکه من خودم اعلام کردم تو همین رنج سنی هستم

بعد هم اعلام کردم ۳۵ با ۴۸ بسیار متفاوته

بعد هم من اینارو از خودم در نیاوردم

توی علم پزشکی و روان شناسی اسیب های فرزندان متولد شده از مادر پدر با سن بالا رو به وضوح نشون میده

همین خانم ۴۸ ساله اگه بخواد بچش رو به دنیا بیاره شاید پنج برابر یک خانم زیر ۳۵ سال ازش ازمایش بگیرین؟؟؟؟ چرا؟؟؟؟ چون ریسک تمام بیماری ها توی این سن بالاتره

بعد من و شما راجب اصول تربیتی تصمیم نمیگیریم

این متخصصین هستن که تصمیم میگیرن

فرض کنید بچه هفت سالش شد و میره مدرسه، داشتن یک مادر ۵۵ ساله در سن هفت سالگی بچه وقتی بقیه ی مادرها میانگین سن ۳۵ سال رو دارن باعث اسیب بچه میشه؟

واقعا پذیرفتن این موضوع به این سادگی انقدر سخته

شما اصول تربیتی کودک رو بخونین، حتما بهش میرسین

میدونم دردناکه، اما این باعث میشه ما واقعیت رو نبینیم؟؟؟؟؟

چرا روان شناس ها به پدر مادری که معلولیت بدنی ( نه مادرزادی حتی ) دارن توصیه میکنن بچه دار نشین؟ چون بچه پدر مادری متفاوت از بقیه داره و این بهش اسیب میزنه

دردناکه، شاید ظالمانه است اما حقیقته

خانم هایی که بالای ۳۵ سال دارین، هم سن و سال خودم هستین و تاحالا ازدواج نکردین و بچه ندارین اگه ناراحت شدین بدونین قصد ناراحت کردنتوت رو نداشتم اما مطمینن همین شماها ناراحت شدن خودتون رو به ناراحت شدن بچه هاتون ترحیح میدین، که مادر شدن رسالتش اینه که بهترین ها رو برای بچمون بخوایم، پس اگه واقعا میخواین بچه دار شین زودتر این تصمیم رو عملی کنین چون طبیعیت بیرحم تر از این حرف هاست

اینا حرفاییه که جایی اثبات نشده. اتفاقا اون بچه بخاطر تجربه مادر و پدرش، از نظر تربیتی بچه ای سالم و ...

شما یک کتاب اصول تربیتی کودک‌بخونین، لازم نیست به حرف من تکیه کنین، 

شما یک کتاب اصول تربیتی کودک‌بخونین، لازم نیست به حرف من تکیه کنین،  

اتفاقا زیاد خوندم

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
من اختلاف سن زیاد رو لمس کردم...خیلی برای بچه بده، بچه ای که یا این اختلاف سن از مادر و پدر به دنیا ...

نمیدونم چرا قبول کردن این موضوع به این واضحی چه قدر برای بعضی ها سخته

ما هم یک اشنای نزدیک داشتیم با همین مشکل

بچه اصلا دوست نداشت مامانش بیاد مدرسه دنبالش، گریه میکرد که خواهر بزرگش بیاد. و به همه ی دوست های مدرسش خواهر بزرگش رو جای مامانش معرفی کرده بود

2738
اتفاقا زیاد خوندم

پس باید بدونین دو چیز بیشترین تاثیر رو در سلامت روانی کودک داره

۱.یکنواختی و تغییر ندادن اساسی زندگی بچه

۲.بچه متفاوت از بچه های دور و‌برش بزرگ نشه، متفاوت نبودن

نمیدونم چرا قبول کردن این موضوع به این واضحی چه قدر برای بعضی ها سخته ما هم یک اشنای نزدیک داشتیم ب ...

مطمئن باش پیش خودشون قبول میکنن منتها بعضی ها کلا نمیخوان ضعف رو نشون بدن به هر دلیلی

ببین مثلا من با خواهر زاده و برادر زادم اختلاف سن کمی دارم توجه کنی یعنی مادر من که ماد بزرگ اونهاست بچش هم سن نوشه...هر عقل سلیمی‌این رو قبول میکنه که زن داداش من یا خواهرم خیلی رابطه بهتری با بچه داره من هر روز با مادرم دعو ا دارم چون نه من میفهمم اون چی میگه نه اون

هرچیز که در جستن آنی،آنی
اول اینکه من خودم اعلام کردم تو همین رنج سنی هستم بعد هم اعلام کردم ۳۵ با ۴۸ بسیار متفاوته بعد هم ...

بحث من وشماسرانجامی نداره چون من روحرف خودم هستم وشمارونظرات خودتون

پس این بحث وتبادل نظربی فایده است

درضمن بنده هنرستان رشته کودکیاری وروانشناسی کودک خوندم

موفق باشید

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
بحث من وشماسرانجامی نداره چون من روحرف خودم هستم وشمارونظرات خودتون پس این بحث وتبادل نظربی فایده ا ...

اینا نظرات من نیست

نظرات متخصصین با تحصیلات دانشگاهیه که قطعا از من و شما بیشتر میدونن

اینا نظرات من نیست نظرات متخصصین با تحصیلات دانشگاهیه که قطعا از من و شما بیشتر میدونن

مطمئناتجربه بالاترازتحصیلاته

فرویدهم یک روانشناس وتحصیلکرده بوده بانظرات پوچ وروانپریش

حالاقرارنیست چهارنفرروانشناس وبه قول شماتحصیلکرده براساس استدلالهای خودشون نظراتی دادن من چشم بسته بپذیرم 

الان خواهر25ساله من خیلی بهترازمن وبرادر50ساله من بامادرم 65ساله من رفتارمیکنه ومادرم ارنظررفتاری وعاطفی هم به این خواهرمن بیشترازهمه ی مارسیدگی کرده وخیلی خواهرم عاقل وفهمیده شده باینکه فاصله سنی مادرم وبرادرم فقط15ساله

اگه به قول شمابه نظرات روانشناسان بودپس نظریه دکترافروزروهم بایدبپذیریم که هرچقدرسن پدرومادربالاترباشن فرزندهم فهمیده تروعاقل تره

البته استثناهایی هم وجوددارن

من13سال ازخواهرم بزرگترهستم اماهمیشه ازش مشورت میخوام نه من حتی خواهربزرگم که الان 45سالشه هم بااون مشورت میکنه 

البته میدونم نه من میتونم شماراقانع کنم نه شمامن رو

پس بهتره همینجااین بحث روتمام کنیم

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2706