2737
2739
عنوان

مادرم باردار شده😯

| مشاهده متن کامل بحث + 8644 بازدید | 216 پست
اینا نظرات من نیست نظرات متخصصین با تحصیلات دانشگاهیه که قطعا از من و شما بیشتر میدونن

دختر18ساله من مریض شدباچندین نفرازروانشناس هاودکترواساتیددانشگاهشون که همه جزوهیئت علمی هم بودن صحبت کردم باتک تکشون درباره بیماری دخترم

باورکنیدبعدازمشاوره هایی که ازاین مثلاتحصیل کرده هاگرفته بودم تامدتهابه فکرخودکشی بودم چون راه علاجی که برای درمان دخترمن میدادن بسیارناراحت کننده بودامابعدازمدتهاکه باخیلی ازمادران دردانشگاه پارک محیط های اجتماعی وحتی درهمین سایت صحبت کردم که دختریافرزندبزرگ ترازدخترمن روداشتن به من اطمینان دادن که این رفتارهااقتضای سن دخترمنه وهمه این مادران این بحرانهاورفتارهاروازفرزندانشون درک کرده اندوبه قولی بااین مشکلات دست وپنجه نرم کردن وگفتن بعدازچندسال وطی شدن سالهای بحرانی نوجوانی به جوانی رفتاردخترم متعادل میشه که خداراشکرالان که19سالشه خیلی خیلی بهترشده 

پس تجربه ازهزارمدرک دکترابالاتره بخصوص درعلم روانشناسی

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
مطمئناتجربه بالاترازتحصیلاته فرویدهم یک روانشناس وتحصیلکرده بوده بانظرات پوچ وروانپریش حالاقرارنیس ...

درسته بهتره بحث نکنیم

چون مثال اوردن اصلا طریقه ی صحیح استدلال کردن نیست که شما ازش استفاده میکنین

فقط امیدوارم به نظرات خودتون ایمان داشتین و راجب خودتون اجراییش میکردین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس باید بدونین دو چیز بیشترین تاثیر رو در سلامت روانی کودک داره ۱.یکنواختی و تغییر ندادن اساسی زندگ ...

بستگی داره این تفاوت رو چطور بچه ببینه

الان دیگه همه دیر ازدواج میکنن بالای 35 بچه میارن

پس دلیلی نداره بچه ها خجالت بکشن

غیر اینکه همه اینها بستگی به پدر و مادر داره

پدر و مادر جوان که هرروز دعوا دارن بیشتر سلامت روانی بچه رو تامین میکنن یا پدر و مادر مسن که در ارامش دارن زندگی میکنن؟

منکر مشکلاتش نیستم اما طوری هم بعضی موضع میگیرن که بیچاره بچه پدر و مادر پیر دارن ، اینطور هم نیست.

من خودم چنین موقعیتی دارم. خواهر زاده هام از خودم بزرگترن و جای برادرهامن. اتفاقا دوستای همسن و سالم همیشه میگفتن خوش بحالت که کوچولو بودی خاله شدی.

الانم برام مثل برادر بزرگترن کاری داشته باشم برام انجام میدن

این حرفای تئوری تا به تجربه ثابت بشه زمان میخواد.همونطور که جند سال قبل سن بارداری 20 تا35 بود و الان تغییر کرده چون تحربه خلاف بعضی تئوری ها رو ثابت میکنه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
بستگی داره این تفاوت رو چطور بچه ببینه الان دیگه همه دیر ازدواج میکنن بالای 35 بچه میارن پس دلیلی ...

هنوز هم سن بارداری سالم و کم خطر در کل دنیا زیر ۳۵ سال هست

هنوز هم تحقیقات علمی نشون میده سقط، نارسایی های قلبی و تمام مشکلات دیگه در مادر بالای سی و پنج سال به صورت صعودی افزایش پیدا میکنه

ایران‌رو نمیدونم اما در کشورهای جهان اول خیلی از ازمایش هایی که برای مادران زیر ۳۵ سال انجام نمیشه برای مادران بالای ۳۵ سال اجباری هست، دقیقا به علت پرخطر بودن بارداری و‌زایمان

اون سن ازدواج هست که بنا به خیلی دلایل تغییر کرده

اما بهترین سن بارداری کماکان زیر ۳۵ سال هست

من خودم سنم سی به بالاست و هنوز بچه ندارم

اما این دلیل بر‌ کتمان واقعیت نیست

2728