2733
2739
عنوان

شوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 223533 بازدید | 1266 پست
اره گاها پیش میاد برا اینم . ولی تا رسید بازار ۷۰داد شلوار خونگی برا مادرش گرفت ۱۲۰لباس زیر واس خودش ...

با کلمه عقده أشنایی دارین؟ مردا عقده میکنن ،مساعل رو بهم ربط میدن بعد عقده میکنن

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بازم ممنونم عزیزان راهنمایی هاتونو میخونم

عزیزم وقتی میری خونه خانواده شوهرت یا اونا میان اصلا فکر نکن اونا دلیل رفتاراتو میدونن فکر کن اونا هر رفتاریرو به بدترین شکل پیش خودشون توجیه میکنن اونوقت اوضات بهتر میشه کلا فیلم بازی کن اونجا حداقل اولاش تا زندگیتو ببندی

2731
من که گریه میکردم طاقت نداشت ببینه،بعد این بار آخری بحث کردیم خیلی با صدای بلند گریه کردم،اصلا طرفم ...

پیش مردا زیاد گریه کنی براشون عادی میشه

‏بی نیازی، یعنی خودت یاد بگیری حال خودتو خوب کنی..!
منم شبیه توام استارتر هفته پیش سره یه چیز کوچیک بحث کردیم ولی شب تو بغل هم خوابیدیم و صبم باهم رابط ...

وا اون ک زنگ زده پیامم داده بچه بازیا چیه

‏بی نیازی، یعنی خودت یاد بگیری حال خودتو خوب کنی..!
2740
تقصیره توبود قرارنیست که شوهرت همش وردل توبشینه خونه خالتم واجب نبودبری که بخاطرش دعواکردی نمیدونم و ...

شما مرد هستین؟ اگه آره بدونین دوره برده داری تموم شده ، شما تو عقد برین خونه همسرتون ایشون ساعتها برن پیش دوستشون چکار میکنین؟

اونم ک طاقت اشک منو نداشت منو کشید بغلشو و اشکامو پاک کرد ی ساعت پیش هم بودیم ی جورایی جبران کردم بع ...

فک کنم فقط دوس دارین بیاین الکی تاپیک بزنین ن تفاق مهمی افتاده ن چیزی شده اشتیم کردین بعدالکی یه پیام میدین خب براهمه این چیزاپیش میاد

امشب ک اینطوری کرد فردا حتما باز بهش زنگ میزنم

فکر کن پیش مادر شوهر نشستی هیچیم نگفتین اینقدر بلوا شد اگه میگفتین چی میشد ؟ اسی برو مشاوره حتما ، شوهرت عقده ایه تو حساسی ، خیلی این مسله تو زندگیتون تکرار میشه مردی که سرد بشه میره سمت خیانت و تو داغوووون میشی در اوج اعتماد و ناباوری برو مشاوره عشقم کار آخرو اول انجام بده ، ببخش از من ناراحت نشو قصدم این بود بجای اینکه دور خودت بچرخی یه سیلی بت بزنم به خودت بیای عزیزم ، من کاملا درکت میکنم میدونم تو دلت چیه ، درست میشه عزیزم ، بوس

وقتی بهش گفتم دلم برا تنگ شده بیا ببینمت گفت نمیتونم پیام دادم ج نداد بازم پیام بدم

محلش نده اینقد هرچی سیریش تر باشی بدتره بقران بچه بازی در نیار داره ناز میکنه واست

اللهم صل علی محمد وآل محمد 🤩با تکرارش خوشحالم میکنی خوشگلم
از این ب بعد هم نگو مامانم زنگ زد برم خونه خالم.  بگو میخوام برم خونه خاله م!  تو دوران ...

ای ول با تمام نظرات موافقم

با کلمه عقده أشنایی دارین؟ مردا عقده میکنن ،مساعل رو بهم ربط میدن بعد عقده میکنن

غلط میکنن والا 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده