2737
2734
عنوان

شوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 223533 بازدید | 1266 پست
گفت اون موقع ازاین راستش این شیطونیات و یکم لوس بودنت خوشم میومد ولی الان دیگه از حد گذشته الان دیگه ...

طفلی شوهرت دیشب تلپیک بعدیت وخوندم فکرم درگیرت شد الانم اومدم گفتم تاپیک قبلتو کامل بخونم که قضاوت الکی نکرده باشم راهنمایی اشتباه نکنم گلم هرچی از شوهرت میگی از نظر من مشکلی نداره تو هستی ک باید رو خودت کار کنی

طفلک گفته لوس بازی درنیار تو میگی میخوای مث پیرزنا باشم چه ربطی داره اصلا😐😐😐

درضمن مردا شیطنت و بچه گونه رفتار کردن ما زن هارو دوس دارن اما تا یه حدی البته همه همینن تو از حد گزروندی گاهی اوقات بشین جلو اینه بگو بیست سالمه متاهلم واقعی باید چجوری باشم 

خانمی کردن یاد بگیر بچه گونه بازی و شیطنت فقط گاهی جواب میده 

خوشگلا دخترای خوبی باشین بیاین خرید کنید😊@trust_shoping70  اشتباهی نرین بیاین اینستا😉بوووس

کل تاپیکت و خوندم تو که دوسش داری دلت براش تنگ میشه چرا میگی از چشمم افتاده معلومه دلت پیششه

درضمن وقتی شوهرت حرف میزنه چه با دعوا چه با محبت چه حتی با کتک شما لطفا اول با ارامش حرفاش و کامل گوش کن مردا خوششون نمیاد تو حرفشون بپری

دوم وقتی میگه میخوام باهات حرف بزنم اماده این باش که شاید ایرادی ازت بگیره

سوم وقتی ایرادی ازت گرفت سریع جبهه نگیر مگه من چمه خیلیم عالیم طبیعتا هممون از خودمون راضی هستیم منتها بعد ازدواج نظر همسرهم خیلی مهمه چون میخوایم دلش با ما باشه پس باید به نظرش ارزش قائل باشیم حتی اگه خلاف سلیقمون باشه نمیگم کامل مطیع شوهرت باش ولی به نظرش اهمیت بده بزار بفهمه که برات مهمه

چهارم وقتی میخواد ازت گله ای کنه یا ایرادی بگیره بخودت بگو شاید حق داره (از نظر من بیشتر اختلافا برا اینکه خودمون جای طرف مقابل نمیزاریم یا نمیخوایم حرفش و بپذیریم که ممکنه درست بگه)

الانکه قهرین سعی کن اشتی کنین بالاخره میاد دنبالت یا تو میری سراغش اینم بدون ادم اگه برای زندگیش پیشقدم بشه اسمش پررو کردن لوس کردن نیست نشون دهنده اینکه زندگیت برات ارزش داره

عذرخواهی کردنم کسی رو کوچک نمیکنه نشون دهنده شخصیت والای ادمه

شوهرتم ایراد داره مثل خودت اونم نیاز داره بتونه عصبانیتشو کنترل کنه البته خودت بی تاثیر نیستی منم وقتی یکی هی جوابمو بده حرفمو قبول نکنه شاکی میشم چه بسا گردنشم میشکنم😋تو خیلی زود جواب میدی حاضر جوابی اصلا خوب نیست از من بتو نصیحت بیشتر نشوندهنده اینه که بچه ای 

بچه بازی رنگای شاد و پاستیل لواشک خوردن نیست رفتار نشاندهندست که چقدر بزرگ شدی من ۲۷ سالمه گاهی به شوهرم میگم دلم لواشک و الوچه میخواد اوایل نامزدی خیلی میخرید ولی این خواهش گاهی به زبون میارم گاهی ک میگم هر چند ماه یکبار شاید، اونم با ذوق میخره دوتایی باهم میخوریم کلی هم سربسرش میزارم

باید تو موقعیت نشون بدی که بزرگ شدی خانمانه رفتار کنی خونه مادر شوهر کلا اقوام شوهر از اون موقعیت هاس که باید همیشه خانمیت و برخ بکشی نه پاستیل دوس داشتنتو☺کافیه خودت اراده کنی من مطمئنم میتونی بزار شوهرت افتخار کنه بهت تو شرایط خودت و نشون بده مهربون باش ولی سیاست داشته باش 

اینکه شوهرت بهت گفته به خودت برس ما نمیتونیم نظری بدیم ممکنه تو خیلی خوشگل و خوش اندامم باشی اما مثلا شوهرت دوس داشته باشه خیلی ارایش کنی یا یه رنگ رژ خاص دوس داشته باشه ممکنه از مدل لباسایی که انتخاب میکنی خوشش نمیاد یا طرح لباس زیرت این یه مسئله زن و شوهریه باید تو اوقات خوشی با زبون شیرین  یکوچولو شیطنت و خنده خودت ازش بپرسی چجوری دوس داری برات باشم چجوری بیشتر بهت مزه میده  یا بپرسی این لباسمو دوس داری خوشت میاد اگر مثلا گفت نه دوس ندارم مقاومت نکن حرفش بپذیر بگو چجوریش و دوس داری بیا بریم خودت انتخاب کن یا برام بخر اونموقع خودش بزبون میاد 

حتما حتما چندتا کانال زناشویی عضو شو بدردت میخوره پیش مشاورم حتما هردوتون برید تا یادبگیرین چجوری باهم حرف بزنین

یه نکته طلایی هم بهت بگم حتماحتماحتماحتما کتاب زنان ونوسی مردان مریخی دکتر جان گری و بخون فوق العادس کتاباش

بهت قول میدم وقتی داری میخونی بخودت میگی عه ماهم همیینجوری شدیم پس حتما بخر بخون ضرر که نداره پول یه بار هزینه دادرسی برا درخواست طلاقه عجله نکن کتاب و حتما بخون 

این کتاب برات توضیح میده یسری رفتارای مردا طبیعتشونه مثال میزنم که برات جالب شه حتما پیگیرش بشی

مثلا میگه ما زنا موقع ناراحتی دوس داریم دردودل کنیم یکی باشه باهاش حرف بزنیم ولی راه حل نمیخوایم فقط میخوایم حرف بزنیم و سبک شیم اما مردا هی میان راه حل میدن یا اصلا طرفت نمیان اینجاست که میگی اها به من اهمیت نمیده سرد شده فلان و فلان

ولی نکته جالب اینجاست مردها وقتی ناراحتن فقط سکوت و تنهایی میخوان بقول کتاب میرن تو غار تنهاییشون تا خودشون از این خلوت بیرون نیومدن طرفشون نرو چون فایده نداره فقط رو اعصابشی ممکنه دعواتونم بشه مردا دنبال همدردی و همزبونی نیستن وقتی مسئله پیش بیاد فقط راه حل میخوان پس سعی نکن بکشیش بحرف بفهمی مشکلش چیه چون نمیتونه طبیعت مردونش اینطوریه 

وقتی این چیزا روبدونی مشکلاتت کمتر میشه یادمیگیری چجوری برخورد کنی

این نمونه از هزارتا اموزش کتابه تو حتما بخون کتاب و ضرر نداره

خوشگلا دخترای خوبی باشین بیاین خرید کنید😊@trust_shoping70  اشتباهی نرین بیاین اینستا😉بوووس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید پرحرفی کردم ولی امیدوارم یه زندگی بیجهت از هم نپاشه فقط بخاطر بلدنبودن یسری مهارت 

منم همچین اوستا نیستم ولی سعی میکنم حداقل از دیگران یادبگیرم راهنماییاشون گوش کنم 

ان شالله که زندگیت سامان میگیره دلتون اروم میشه

2731