2737
2734
عنوان

شوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 223533 بازدید | 1266 پست
خب برای منم پیش اومده ک عادتش پول نداشتن بود اما دلش نیومد بگ ندارم قرض گرفت و فکر خیال و خرج و..

اره گاها پیش میاد برا اینم . ولی تا رسید بازار ۷۰داد شلوار خونگی برا مادرش گرفت ۱۲۰لباس زیر واس خودش . 

حقوقش بزور خودمونو کفاف میده بخدا از عید باهام بازار نمیره خرج درنیاد تا میریم بالا ۵۰خرج مادرش میکنه . عید بلوز خرید ۹۰ برا یلدا شلوار ۸۵ اونا رو مراعات کنه . والا نمیدونم چه مرگشه 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مادر شوهرمم حرف نمیزنه خب من باهاش چ حرفی میزدم

مطمئن باش اون شاید یادش داده منم چند بار اونجوری شدم. حرف نزدم یاد دادن به نامزدم نحرفید حرف زدم گفتن حرافه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
مطمینی آخه دخول به هیچ میزانی رخ نداد؟

خانم محترم خروج اب منی حکمش غسله 

2740

بعضی پسرا نازشون زیاده لوسن و معمولا از طرف پدرو مادرشون اینطور شدن اگ تو منت بکشی تا آخر عمر همین آش و همین کاسه اس ی مدت تو ام مث اون شو پی نده تا اون پا پیش بذاره اگ گفت چرا احوالم نگرفتی بگو وقتی سردی و....  ببین اگ منت بکشی گاوت زاییده ها ضعف نشون نده

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگی من افتاد 😄 و من ب عشقم میرررسم 💏
اگه تو شروع کنی ازش هی بپرسی چته چی شده از الان عادت میکنه هی نازشو بکشی ازش احوالپرسی بکن بگو دلت ب ...

این جملاتت رو منم استفاده میکنم