2733
2739
عنوان

شوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 223533 بازدید | 1266 پست
هر از گاهی از همون اوایل ی ساعت سرد میشد یا ی روز سرد میشدوقتی بهش میگفتم میگفت چیزیم نیستو تو حساسی ...

اخلاقش یکم نرمال نیست باید خیلی روش کار کنی 

حواست باشه جاتون عوض نشه طوری نشه ک همش تو پاپیش بزاری این موضوع خیلی مهمه ها

خواب عزیزم  💘  متاسفم که وقتی بچه بودم ازت بدم میومد😁میخوام بدونی الان عمیقا عاشقتم😍💗تیکر عروسی و لاغریمه...شروع رژیم ۶ اسفند۱۳۹۷...قد ۱۶۸ ...وزن ۷۲ ...هدف اول ۶۸...هدف دوم ۶۴...هدف اخر ۶۰ ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر از گاهی از همون اوایل ی ساعت سرد میشد یا ی روز سرد میشدوقتی بهش میگفتم میگفت چیزیم نیستو تو حساسی ...

زندگی کم کم عاشقانه های کم میشه و بیشتر مردها با کار کردن عشق رو نشون میدن ن با توجه و قربون صدقه متاسفانه

ی صلوات‌برای حاجتم‌میفرستی ممنون
2731

عروسای اینجا خیلی بدجنسن یعنی منم عروس بشم اینطوری میشم خوب مگ مادرشوهر یاخاتواده شوهر مار دو سره؟؟خودتونم پسر دارمیشین عروس میارینا جای دوری نمیره یه مقدار وجدان داشته باشه همونطور ک شوهردوس دارین خانوادشم دوس بدارین حالا نه اندازه شوهر اما....

برعکس مادرشوهر من اااااااینقد حرف میزنه و چرت و پرررررت میگه و خاطراات مزخرف تکراری تعریف میکنه واقعا دلم  میخاد کفشامو بزارم زیر بغلم تا خونمون یه سررره بدوعم .  سرگیجه میگیرم فشارم میاد پایین تموم تنم سرد میشه یخ میکنم از سرما میلرزم . ول نمیکنه هر چی میگم این گفتین ،  تحویلش نمیگیرم لازم ول نمیکنه از اول همه چی رو تعریف میکنه . یه چیزیه واسه خودش . اصلا دوسش ندارم عزاااا میگیرم میخام برم پیشش . اووووف

2740
الان بهش پیام بده بنویس عزیزم بیداری؟چه‌خیر؟کمرنگ شدی و از این حذفها.یا بگو دلت برام تنگ نشده.خودت ح ...

وقتی بهش گفتم دلم برا تنگ شده بیا ببینمت گفت نمیتونم پیام دادم ج نداد بازم پیام بدم

اونم ک طاقت اشک منو نداشت منو کشید بغلشو و اشکامو پاک کرد ی ساعت پیش هم بودیم ی جورایی جبران کردم بع ...

مگه اتفاقی افتاده بود؟ 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

هر چند سخت باشه نباید سخترش میکردی .باید قبول کنی اونم مادرته .اگه همین کارو نامزدت میکرد و حوصله پدرتو نداشت چکار میکردی؟،من هر وقت میرم خونه نامزدم با اینکه فقط آخره هفته ها میاد چون کارش یه شهر دیگه است باور کن یک ماه میمونم.یا بعضی موقعها شده بیشتر.خب طبیعی هست آدم اذیت بشه و سخت باشه ولی نه اینکه زهرمار کنم برای نامزدم.

وقتی بهش گفتم دلم برا تنگ شده بیا ببینمت گفت نمیتونم پیام دادم ج نداد بازم پیام بدم

دختر خوب چرا اینقدر سخنش میکنی

ساعت دو نصف شب و وقت احوال پرسی نیس یا گفتن ناراحتی

بذار فردا زنگش بزن بگو از چیزی دلخوری؟همین

با لحن اروم و بدون بغض و عصبی بگو

راجع غار تنهایی میدونی؟؟

ی صلوات‌برای حاجتم‌میفرستی ممنون

اگه تو شروع کنی ازش هی بپرسی چته چی شده از الان عادت میکنه هی نازشو بکشی ازش احوالپرسی بکن بگو دلت براش تنگ شده ولی اصلا این سردیشو بروش نیار بذار بفهمه که برات عداب اور نبوده وگرنه این کارش میشه همیشه

نگرانی برای چه ؟شاید هرگز پیش نیاید

استارتر من جات بودم مادرشوهر رو بر می داشتم با هم می رفتیم پارکی سینمایی

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
2706