2733
2739
عنوان

شوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 223533 بازدید | 1266 پست
ن اونشب خوب بود اخه

خب از چیزایی که گفتی حس میکنم به احتمال زیاد ناراحتیش به رابطتون مربوطه.  به نظرم کاملا مستقیم ازش بپرس که از چیزی ناراحته؟ بگو که احساس میکنی بعد اون شب رفتارش عوض شده.  کاملا محکم و بدون گریه و بغض ازش بپرس . مردا مغزشون خیلی ساده اس باید مستقیم و بدون طعنه و کنایه بگی تا بفهمن منظورتو

اره از نظر دلتنكي كاملا حق داري ولي اسي از اول طوري كفت انكار از بودن كنار مادر شوهر خسته شده  ...

دقیقا همینطوره تازه میدونستم ک قراره بره اونجا ولی ن اینکه ۴ساعت طول بکشه گفتم بزار فردابیام ک تعطیله گفت ن فقط امروز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولش طاقت اشك ادمو ندارن بعدش براشون مهم نيس..سر اين چيزا بحث نكن اينقد تو زندگي بحث پيش مياد هميشه ...

من که گریه میکردم طاقت نداشت ببینه،بعد این بار آخری بحث کردیم خیلی با صدای بلند گریه کردم،اصلا طرفم نیومد،منم بعدش قسم خوردم دیگه هیچوقت پیشش گریه نکنم،به خودشم گفتم😕

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2728

استاتر من اگه بجات بودم، بهش یه پیام میدادم میگفتم اصلا معنی کاراتو نمیفهمم چرا بهم زنگ نمیزنی مثه قبل؟ دیگه هم باهاش بحث نمیکردم و هیچ پیامی بهش نمیدادم. 

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

منم شبیه توام استارتر

هفته پیش سره یه چیز کوچیک بحث کردیم ولی شب تو بغل هم خوابیدیم و صبم باهم رابطه داشتیم و هیچ مشکلی نبود ولی بعدش که من از خونه مادر شوهرم اومدم یهویی عصبانی شد و رفتارش فرق کرد منم قهر کردم چندبار بهم زنگ زد و پیام داد جواب ندادم و الان 11 روزه ازش خبر ندارم و اصلنم نمیخوام برم برای اشتی اون باید بیاد

الانم واقعا دلم براش تنگ شده ب نظرتون چیکارکنم

استارتر ی چیزی بگم

یکی از دوستان میگفت من بار اول ی رابطه عالی ساختم با شوهرم و کلی حال دادم بهش 

بعدی مدت سرد شده بود سراغ نمیگرفت

علت رو ازش پرسیدم گفت تو اون رو اینقد خوب بودی ک من شوک شدم خجالت کشیدم از مرد بودنم

منظورم فهمیدی؟؟؟

ی صلوات‌برای حاجتم‌میفرستی ممنون
2738
من که گریه میکردم طاقت نداشت ببینه،بعد این بار آخری بحث کردیم خیلی با صدای بلند گریه کردم،اصلا طرفم ...

اخه من خیلی خونشون نرفتم شاید ۴یا۵ بار همشم خواهرشوهرم و برادر شوهرم اونجا بودنو شلوغ بود ولی اینبار کسی نبود و دلم تنگ شده بود داشتم خفه میشدم

احتمالا درگیر کارشون هستن فرصت بدید چن روز بخودتون وهمسرتون،زمان مشخص میکنه

فعلا در حد پیام و زنگ کوتاه حمایت و حضورتون رو ثابت کنید اگه طی چن روز اینده تغییری ایجاد نشد ی فرصت بسازید و باهاشون صحبت کنید حضوری مثلا خونه اشون برید

اینو میدونم ولی اونشب خوب بود اخه بعدش

نه عزیزم طول میکشه تا دستت بیاد خدا نکنهههههه یه مرد ناراحت شه 

معمولا بیخیالن ها ولی ناراحت شن تا اخرعمر میمونه تو ذهنشون 

میبینی ده سال دیگه یهو میاد تو دهنش 

فعلا باهاش کاری نداشته باش عادیه عادی رفتار کن 

و البته رفتارت تو خونسون استباه بوده باید بهش حق بدی یه جور ماسمالی کنی بدون اینکه خودتو تحقیر کنی😒

از ته اعماق ‌وجودم دوستون دارم   
استاتر من اگه بجات بودم، بهش یه پیام میدادم میگفتم اصلا معنی کاراتو نمیفهمم چرا بهم زنگ نمیزنی مثه ق ...

اخه من اونشب براش سنگ تموم گذاشتم الان نمیخام غرورمو بزارم کنار

اخه من خیلی خونشون نرفتم شاید ۴یا۵ بار همشم خواهرشوهرم و برادر شوهرم اونجا بودنو شلوغ بود ولی اینبار ...

بابا من بعد سه سال هنوز خونشون ولم میکنه خییییییلی اذیت میشم و یه دیقه یه ساعت برام میگذره

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤