2737
2739
عنوان

شوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 223533 بازدید | 1266 پست
چن ساعت با ماددشوهرتون تنها بمونین چی میشه؟😐لولوه میاد میخوردتون یا خون آشامه 😶شما هم عروسشونین مث ...

باورت میشه لولو میاد میخورمون؟! 

من دوسه بار باهاش تنها شدمربرای 77 پشتم بسه! 

الان چهار ساله ازدواج کردمبعد از اون یه بارم تنها نشدیم الحمالله 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چرا تو این ۳ ماه اینبار فرق میکرد منم نگرانیم همینه ک از چیزی بدش اومده

احتمالا درخواست رابطه کامل یا دزخواست جدیدی و متنوعی نسبت ب قبل بهت نداده ک تو قبول نکردی و ناراحت بشه!؟ 

اگر اره اصللللاااا با این ناراحتیش همراهی نکن! چون رابطه باید با رضایت دوتاییتون باشه و چیزی های جدید باید با زمینه ذهنی همراه بشه! 

احتمالا میخواد سرد باشه ک ب اون خواسته ها تن بدی! و اگر تن بدی دیگه با کم محلی میوفته ب جونت برای تامین خواسته هاش

2731
من قیافه نگرفتم از دست شوهرم شاکی بودم و واقعا دیگه صبرم تموم شده بود مادرشوهرمم کم حرف فقط خیره شده ...

مث مادرشوهر نکبت منه

گاهی کسانی که هزاران فرسنگ از شما فاصله دارند ، میتوانند احساس بهتری نسبت به کسانی که دقیقاً در کنارتان هستند درشما ایجاد کنند.ولتر

دوست مهربون من 

من هم تاپیکت رو خوندم هم نظر دوستان رو حق میدم دلتنگ همسرت باشی و بخاطر رابطه نزدیکت کشش زیادی بهش دارس مخصوصا تو دوران عقد اما یه چیزی رو بهت بگم اصولا مردایی ک تو دوران عقد رابطه رو دارن یا بدن شمارو تمام کمال دیدن ی مقدار سرد تر میشن چون عطششون میخابه و‌همچنین برای عروسی گرفتن تنبل میشن گزینه دوم ک مردا جذب میشن حس خجالت و نابلد بودن شماس اگر امد سممتون نزارید راحت شمارو لمس کنه و حتی شما راحت اینکارو نکنید چون حس بدی میگیرن البته استثنا هم هس اما اکثرا اینجورن برای همین تو اون ۷ماه عقد اجازه ندادم جاییمو ببینه!این از رابطه اما خونه مادر همسرت بستگی ب شخص طرف داره اما اصولا تنها باشی باهاش هم میتونی راجع به خانوادش اطلاعات خوبی کسب کنی هم راجع به تربیت و نحوه رفتارش با مادرش!و یا بالعکس با مادرهمسرت گاهی تنها باش حرفای جالبی دارن برای گفتن😊

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
2740

خیلی حساس نباش مرداگاهی کارشون طول میکشه باید کم‌کم باخانواده ی همسرت خودتو وقف بدی چه خودش چه خانواده اش ازدواج همینه دیگه بادوران مجردی فرق داره خوشبخت باشید الهی

😐😐😐😐😐😐😐خب شوهرشم سعی میکرد عالی باشه 

خب میگفت فکر نمیکرده هیچ‌وقت معاشقه و عشق بازی اینقد خوب باشه و فک میکردم فقط د خ و ل راضی میکنه

ی صلوات‌برای حاجتم‌میفرستی ممنون
ن منک نفهمیدم توضیح بده😊

ینی شوهرش فک میکرد فقط د خ و ل ارضاش میکنه و از معاشقه چیزی نمیدونست

وقتی خانمش ی لذت عالی بهش داده بدون د خ و ل مرد خجالت کشیده و براش سخت بوده و تحمل کنه زنش بهتره

مرد دلش خواسته این لذت رو خودش بده ب خانمش

ی صلوات‌برای حاجتم‌میفرستی ممنون
چون تعداد نفرات زيادي داخلش شركت كردند  وجواب دادند حالا اگه يك نفر هم تاپيك بزنه  وهزاران ...

اشتباهه

ب تعدادبازدید ربط دارع

و شنارع 1 و 2 و 3 که رده بندی میشه تو پربازدیدا اونم از روی بازدید هست

♥️♥️

چقدر به این بنده خدا ایراد میگیرید؟؟ دختر بچه چند بار بیشتر نرفته خونه مادرشوهرش باهاش حرف مشترک نداره، پسره پاشده چهار ساعت رفته خونه دوستش، مادرشوهره هم نشسته به تلویزیون دیدن عوض اینکه باهاش گرم بگیره که یخ عضو جدید خونواده وا شه، بعد مقصر میشه دختره؟؟؟ چه معیاری دارین که تقصیر با این بنده خدا بوده؟؟ خیلی واضحه که مادر شوهرش باید باهاش سر حرفو باز میکرد. خیلی هم خانمی کرد که ۴ ساعت ساکت نشست با یه خانم مسن! بعد با این اوصاف شب هر جور شده از دل شوهرش دراورده حالا پسره طاقچه بالا میذاره؟؟؟؟؟ اصلا نمیفهممتون! شوهرت نرمال نیست اصلا عزیزم. یک آدم متوقع و وابسته است.