2737
2734
عنوان

شوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 223533 بازدید | 1266 پست
سوال متم هست😄

نه به بعضي از تاپيك ها كه دوروز ميگذره  بعد شايد بره پربازديد ها شايد نره نه به اين كه هنوز تاپيك نزده رفته پربازديدها😐😐😐

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 
شوهرت دیگه لوس شده به نظرم، دیگه خودتو سبک نکن.بذار اون بهت زنگ بزنه😕😐

من فکر میکنم از رفتارم نیس ک ناراحته چون تو مسیر کامل بهش توضیح دادمو قبول کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق میدم به استارتر ناراحت بشه

خودم تو عقد یه بار خونه شون بودم ولم کرد و ۴ ساعت رفت بیرون اینقدر ناراحت شدم که وقتی اومد پامو کردم تو یه کفش که هم الآن منو ببر خونه مون اونم به زور راضیم کرد اونجا بمونم و نگهم داشت

آخه تو عقد دلمون تنگ میشد وقتی پیش هم نبودیم اونوقت یعنی چی زنتو ببری خونه و ولش کنی بری

ولی الآن که عروسی کردم اووووه یه شبانه روزم بوده تنها باشم با مادر شوهرم ولی الآن ناراحت نمیشم چون بقیه ی وقت پیش شوهرمم

معمولا عادت دارن ناز کنن شوهرمنم تو عقد از این کارا میکرد .به جای من اون ناز میکرد🤔😏چند سالشه شوهر ...

واااااقعا منم همینطور حتی الانم اون ناز میکنه😭

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
2731
ب تعدادصفحه نیست عشقم ب تعداد بازدیدهاس

به تعداد صحفه هست  عزيزم  نه هنوز تاپيك نزده بره توايست پربازديدها

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 

من مجردم زیاد نمیتونم راهنماییت کنم

ولیییی شنیدم بعضی مردا بعد رابطه های اول سرد میشن. بعضیا هم برعکس گرم تر میشن

یه امکانی ام هست . این که بعضی وقتا که ادم از طرف مقابلش سردی یا برخورد بد میبینه با خودش میگه نکنه زیاد اویزون بودم که اینطوری شده؟ ناخوداگاه یکم خودشو میکشه عقب . شااااید نامزدت اینطوری شده

2738
من وقتی بهش گفتم دیگه نمیتونم بمونم فکر کرد از خانوادش خوشم نمیاد در حالی ک من اصلا همچین منظوری ندا ...

جالبه كامنتهاي اوليت را كه خوندم منم فكر كردم از خانوادش و با مادرش بودن ناراحت بودي و رفتارت را خودخواهانه ديدم كار مادرتم زشت بوده ازت خواسته اون وسط بري خونه خالت 

ولي اكر دلت ميخواسته باشوهرت باشي خب حق داشتي ولي خوب رفتارت طوري بوده كه برداشت شوهرت منطقي به نظر مياد حتي فكر ميكنم مادرت نقشه كشيده نجاتت بده كفته بيا بريم خونه خاله

من دلم برا مادرشوهرتم سوخت خداراشكر يه بسر بيشتر ندارم

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706