2737
2739
اخه بچه ها هییییچوقت اینجوری عصبانی نبود امروزمن بهش گفتم تو تخم بابات نیستی تو حرومزاده ای. بخاطر ا ...

چقدر بی تربیتی چرا اینجوری حرف زدی این ادبیات خیلی زشتیه ما ده ساله ازدواج کردیم من به شوهرم اگه بگم ‌اهل کتک زدن نیست ولی مطمعنم قهر خیلی بدی باهام میکنه و خیلی ناراحت میشه چقدر حرفت بد بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه رابطه هم داشتن؟

اگه اشتباه. نکنم بله!! چون توی تاپیک قبلی گفتن نامزدش بهش گفته ازت خون نیومده و خودتو بهم انداختی!

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید

بخدا منكه پانزده سالمه عقل دارم این حرفا حرمت شكنه نمیشه بت گفت بچه ای

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
2731
اخه بچه ها هییییچوقت اینجوری عصبانی نبود امروزمن بهش گفتم تو تخم بابات نیستی تو حرومزاده ای. بخاطر ا ...

یا خداااااااا خوبه ک یه کمی عفت کلام داشته باشیم😥😥😥

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

احتمال داره استارتر آقا باشند چون لحن صحبت ایشون به آقایون شباهت داره .خانما بعیده چنین فحش هایی بدن اونم تو عقد 

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده
2740
اگه اشتباه. نکنم بله!! چون توی تاپیک قبلی گفتن نامزدش بهش گفته ازت خون نیومده و خودتو بهم انداختی!

نوشته تو دوران دوستی رابطه داشتن ‌‌‌....

کلا از اون تاپیک هاست که نباید توش وقت تلف کرد 

خیلیییییی ببخشیدا!

ولی یکم حیا و عفت کلام بد نیس😐

شما اول برو یاد بگیر چطوری باید حرف زد بعد برو ازدواج کن!

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
بابا بهم گفت ببخشید تخم بابام نیستم فلان نکنم منم گفتم نیستی و تو حرومزاده ای. بخدا من بی ادب نیستم ...

عزیزم قبل ازدواج حتما پیش مشاور برید .حتما دچار مشکل میشین و قطعا فرزند شما آسیب خواهد دید

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده
خیلیییییی ببخشیدا! ولی یکم حیا و عفت کلام بد نیس😐 شما اول برو یاد بگیر چطوری باید حرف زد بعد برو ...

چرا متوجه نیستید من نگفتم اون گفت تخم بابام نیستم فلان کار نکنم منم گفتم نیستی و حرومزاده ای خخخیلی عصبانی بودم داشت قلبم ایست میکرد

2706