2733
2739

من به شخصه ناجور لباس نمی پوشم آرایش در حد یک خط چشم و رژ یک ظاهر کاملا دخترانه و ساده اما این صرفأ مربوط به تربیت منه ...وقتی پدر یک دختر میگه من تو رو جوری تربیت کردم که وسط صدتا سرباز بری کک هم نمی گزه یعنی ایمان به تربیت خودش ... حالا تو بیا داد بزن بابا این صدتا سرباز مرد هستند.. پادگانه ... شهوت غریزه و هزار حرف دیگه اما اون پدر آرامه چون به آموزشش ایمان داره...

در جواب ابلهان اینقدر خاموش ماندیم.... که گفتند: حرف حساب جواب ندارد...      
اندیشیدن به همون نوع آموزش (البته یکی از موارد) برای بچه ای که انجام نده هر کاری تو خیابون....در این ...

اتفاقا هر دو مورد يه اشتراك دارن اونم اينه تو منظر عموم قرار دارن 

شما جهان ايده آلِي كه تمام افراد خالي از هر گونه. اختلال و بيماري (روحي)رواني هستن ، همه از آموزش ايده آلِ برخورد هستن ، هيچ كس پاش رو كج نمي ذاره و همه ي جهانيان معصوم تشريف دارن رو تصور كرديد وگرنه  در غير اين صورت مسأله پاك شدني نيست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

كار به قانون ايران ندارم اما زن و مرد با هم فرق دارن پوششون هم فرق داره مثلا يه مرد اگه به مرد بالا ...

نه اگه با این دید نگاه کنیم جفتشون محرک هستند فقط چون جامعه مردسالاره و زن ها به خاطر نوع فرهنگ حاکم چیزی نمیگن آقایون فکر میکنن زن ها تحریک کننده تر هستند نه اینطور نیست   

من به شخصه ناجور لباس نمی پوشم آرایش در حد یک خط چشم و رژ یک ظاهر کاملا دخترانه و ساده اما این صرفأ ...

بله اگه مجموعه روابط جنسي كه اجبار ي نبودن رو در نظر بگيريم اگه يك طرف از دو طرف تمايلي نداشته باشن اتفاقي نمي افته أما همه. روابط اين گونه نيست اون پدر اگه وضعيت پادگان ها رو  مي دونست پسرش هم كه سرباز بود نگران بود بلايي سرش نياد

2728
كار به قانون ايران ندارم اما زن و مرد با هم فرق دارن پوششون هم فرق داره مثلا يه مرد اگه به مرد بالا ...

به هر حال ما هم قرار نیس ک لخت مادرزاد بیایم بیرون خاهرم فقط میگم زیاده روی حتی تو پوشش حتی تو مساعل خوب ازار دهنده اس منم حق دارم همونقدر که ی اقا میتونه از بازی باد با موهاش لذت ببره منم لذت ببرم ن اینک زیر روسری کله ام کپک بزنه

اتفاقا هر دو مورد يه اشتراك دارن اونم اينه تو منظر عموم قرار دارن  شما جهان ايده آلِي كه تمام ...

نه من نگفتم جهان ایده آل من از آرمان شهر حرف نزدم فقط گفتم تلاش در جهت اون مدینه فاضله ...پا کج گذاشتن هم اتفاقأ مجازات باید داشته باشه ولی اون کج رو تو شخصی داری تعریف میکنی

نه اگه با این دید نگاه کنیم جفتشون محرک هستند فقط چون جامعه مردسالاره و زن ها به خاطر نوع فرهنگ حاکم ...

اين پست صرفا تصور خودمه ممكنه غلط باشه اما حرف شما رو هم نمي تونم قبول كنم تا بررسي دقيقي انجام بشه كه به طور متوسط زن ها و مردها با ديدن قسمت هاي مختلف بدن هم در  چه  حدي  تحريك پذيرند

بله اگه مجموعه روابط جنسي كه اجبار ي نبودن رو در نظر بگيريم اگه يك طرف از دو طرف تمايلي نداشته باشن ...

بابام از جنگ های پارتیزانی سال 57 تو ارتش بوده نمیدونه پادگان کجاست؟

2738
اين پست صرفا تصور خودمه ممكنه غلط باشه اما حرف شما رو هم نمي تونم قبول كنم تا بررسي دقيقي انجام بشه ...

از من بشنو زن ها اگر واقعا بخوان از مردها بدتر میشن فقط دیرتر از اونها اما خطرناکتر....

بابام از جنگ های پارتیزانی سال 57 تو ارتش بوده نمیدونه پادگان کجاست؟

اين كه تو  جنگ بودن يا اصلا خودشون نظامي هستن با اين كه مطلع باشن تو سطح كلان كشور تو محيط هاي نظامي چه اتفاقاتي مي افته متفاوته 

اين كه تو جنگ بودن با اين كه مطلع باشن تو سطح كلان كشور تو محيط هاي نظامي چه اتفاقاتي مي افته متفاوت ...

موافق نیستم...   

تو خودت سربازی رفتی ؟

اگر نخوايم آموزه هاي مذهب و حدود ديني رو در نظر بگيريم ولي باز هم نميتونيم منكر اين قضيه بشيم كه ديدن يك سري از نقاط ممنوعه و زيبايي ها براي هر دو طرف لذت بخش نيست

اين ذات وجودي زن و مرد هست كه به هم گرايش دارند و اين اساس خلقت آدم بوده براي ادامه نسل و نميشه ازش غافل شد و به نظر من باز هم بايد حتما يك سري حدود رعايت بشه تا فقط به جنس مخالف به ابزاري جهت لذت بردن نگاه نشه و بشه راحت تر و فارغ از نگاه هاي جنسيتي در كنار هم و در اجتماع حضور داشته باشيم

من به شخصه از نگاه هايي كه يك آقا به صورت شهواني بهم داشته باشه و صوفا به خاطر زيبايي صورت و يا اندامم بخواد از من خوشش بياد متنفرم و دوست دارم اگر قراره به من نگاهي بشه به عقيده ام يا اخلاقم يا سيرتم توجه بشه و مورد تحسين قرار بگيره

اين بحث حجاب هم به جنسيت بستگي نداره هم زن و هم مرد بابد رعايت كنند و خب مسلما با توجه به ظرافتي كه در خلقت زن هست حفظ اين زيبايي هم سخت تر خست نسبت به مردان 

حالا اينكه فقط قوانين وضع بشه به نظرم خوب نيست و بايد به صورت اصولي از سنين كم آموزش داده بشه و تمام ابعاد و تاثيرات مثبتي كه اين رعايت پوشش داره تشريح بشه و البته قوانين هم وضع بشه
مطمئنن نميشه منكر اين قضيه بشيم كه ديدن صحنه هاي بوسيدن و يا روابط باز جنسي در جامعه شهوت رو تحريك نميكنه حتي در كودكان كه به سن بلوغ نرسيدن هم به شكل انحرافات جنسي نمود پيدا ميكنه و بلوغ زود رس از عوارض اونه حتي اگر آموزش ببينند باز هم تاثيرات خودش را داره
ولي بايد شناخت از آناتومي بدن و حسايي كه درگيرش ميشن داشته باشن و آموزش ببينند مقتضاي سنشون نه اينكه فقط از طريق دوستان هم سن و سال خودشون يك سري چيز رو به صورت غلط يا درست ياد بگيرن

ولي بايد به اين باور برسيم كه اين رعايت حد و حدود برا خودمون خوبه و در واقع اين برميگرده به تربيتمون و آموزش هايي كه خانواده و جامعه و نظام آموزشي ما به ما دادن 

نه اينكه فقط از ترس قانون مجبور به رعايتش باشيم چون اونجوري ميشه مثل الان كه همه منتظرن كه بتونند جايي پيدا كنند برا عقده گشايي يا كافيه كه به كشور ديگه اي برن كه آزادي پوشش هست هنوز هواپيما از ايران تيك آف نكشيده همه لباساشونو در مي يارن !

در واقع آموزش و قوانين بايد در كنار هم باشن تا نتيجه مطلوب حاصل بشه اگر صرفا قوانين باشه ميشه مثل كشور خودمون كه خب ميبينيم تاثيراتش رو 

اگر هم فقط آموزش باشه نميشه گفت كه همه ميتونند اون آموزش ها رو ياد بگيرند و عمل كنند اين قضيه هم مثل ساير آموزش ها ميتونه توش افرادي باشند كه ياد نگيرند يا قبول نكنند يا سلامت روحي و جنسي نداشته باشن پس قوانين به كمك مي ياد 

آفرین... 53 میشه بعدأ این تاپیک رو کلا پاک کنی؟ نمی خوام برا کاربریم مشکل پیش بیاد

مشكلي پيش نمي آد ، پيش اومد خرجش نهايت ١٠ هزار تؤمنه نمي خوره   انقدر ترسو  باشيد

2706