2737
2734

(فرض كنيم تو يك سرزمين خالي از سكنه  قراره يك كشور بنا بشه و مردماني با دين و مذهب و فرهنگ هاي گوناگون ساكنش بشن  و قوانينش رو قراره الان تنظيم كنيم)

به نظر شما در مورد نوع پوشش زنان  تو أماكن عمومي چه حد و حدودي تعيين بشه منطقيه ؟ 

به نظرتون يه زن (يا مرد) اگه با علم به اين كه پوشيدن يه نوع لباس باعث جلب توجه مي شه به نيت اين كه از جلب نگاه جنس مخالفش لذت ببره همون لباس رو بپوشه و بياد تو مكان عمومي  كارش (اخلاقي ) درست  هست  نه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زن ها يي وجود دارن كه تو فضاي عمومي در عين اين كه  اصلا دوست ندارن نگاه  و توجه مردها  رو به خودشون جلب كنن  به صورت افراطي آرايش كنن يا لباس هاي باز بپوشن؟ و فقط آراستگي  رو براي خودشون و هم جنساشون بخوان؟ 

@دختر_بارون_    

@negar7788    

@selene    ‍ 

@بانو_ویولت    

@دخترتاک    

سلام و عرض ادب چند تا سوال كه با هم ارتباط موضوعي دارن گذاشتم دوست داشتم نطرتون رو در موردشون بدونم  و اگه كاربر ديگه اي هم هست كه علاقه  داريد نظر بدن خودتون تگ كنيد تا شركت كنن تو صحبتمون

@مايرا    

@mehrnoosh75  

@eliii98  

@آسنا۹۷  

@lady_noh  

سلام و عرض ادب چند تا سوال كه با هم ارتباط موضوعي دارن گذاشتم دوست داشتم نطرتون رو در موردشون بدونم  و اگه كاربر ديگه اي هم هست كه علاقه  داريد نظر بدن خودتون تگ كنيد تا شركت كنن تو صحبتمون

2738

خب من کلی به سوالاتون جواب میدم 

به نطر من فارغ از هر دین و مذهبی یه سری حدود باید تو هر چیزی وجود داشته باشه .لباس پوشیدن خیلی باز و ارایش خیلی زیاد رو واسه یه خانوم متشخص قبول ندارم 

بحثم سره حجابم نیست 

مثلا یه خانوم که شخصیت اجتماعی بالایی داره  تو جایی  که حتی حجابم نیست و موهاش بازه ولی ارایش نداره لباساش ساده اس و جلب توجه نمیکنه 

من فکر میکنم تعیین حدود برای پوشش توهین به شعور اقشار جامعه است چه مرد چه زن... یه خانوم یا آقا میتونه هر طور که دوست داره بیاد بیرون این من و شعور منه که تعیین میکنه بهش توجه کنم یا نه... من اگه آقا بودم خیلی ناراحت میشدم که یه خانوم خودش رو در سختی قرار بده که نکنه خدای نکرده من منحرف بشم .. یعنی من اینقدر ضعیفم و حقیرم؟ این نجابت من به عنوان یک انسانه که اخلاقیات رو رعایت کنه چه وقتی خودم بیرون میرم چه وقتی کسی رو با پوشش باز می بینم...

اگر واقعا بخوایم جامعه رو طوری ظاهرش رو حفظ کنیم که ایده آل یک جامعه انسانی باشه فرای مذاهب باید از بچگی روی آموزش و تربیت بچه ها کار کنیم... بهشون یاد بدیم بدن حرمت داره و نگاه انسان ها رو نباید با ظاهرمون پست کنیم اونطوری دیگه وقتی بزرگ بشه لازم نیست کسی حدود براش تعیین کنه ناخودآگاه مناسب بیرون میاد... 

در جواب ابلهان اینقدر خاموش ماندیم.... که گفتند: حرف حساب جواب ندارد...      

بنظر من افراط و تفریط تو هیچی خوب نیس

و اینکه یه خانوم با هر ملیت و مذهبی پوشش زنده برای جلب توجه داشته باشه.قطعا کار نادرستی

دلیل میبافم برای عشق،برای چیزی که نمیفهمم
خب من کلی به سوالاتون جواب میدم  به نطر من فارغ از هر دین و مذهبی یه سری حدود باید تو هر چیزی ...

خوب دقيقا چطور مي شه حد و حدودي تعيين كرد براي  سادگي كه مد نطر شماس كه بگيم همه بايد اون حد رو رعايت كنن؟ 

2706