1147
1273

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

ارسان..آبتین..الیار..سورینا..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
1258

علی ،مهدی ، محمد،  کیان ،آرش،سامیار، آروین _مهربُد_ایلیا

آرتا 

خدایا،لطفامشکلات این کاربرهایی که میان توهین میکنن و فهم و ادب نداشتشونو به نمایش میذارن هرچه زودتر حل کن تا عقده هاشونو رو دیگران خالی نکنن 🙏آخه ماهم گناه داریم خب 😉 خودم براشون صلوات میفرستم تو فقط خوبشون کن خداجون 😘مرسی خداجون 💖کاربری که فحش میدی و از دهنت کلمات زشت درمیاد بدون برازنده ی یک خانوم باشخصیت نیست که به دیگران فحش بده و توهین کنه 😐 کاربری که به ملت میگی از ادرار و مدفوع حیواناتی مثل سگ و الاغ و گربه و ادرار و مدفوع بچه نابالغ  برای باطل کردن جادو و طلسم استفاده کن اینها خرافات هست و نجس هستن هرجا ببینم توصیه کردی  برات گزارش میزنم و لینک کاربریتو میدم به نی نی یار 😷 خودت خوشت میاد یکی جیش کنه تو نوشابت بده بخوری ؟؟؟؟،😷😒😓😞😟 دیگه نبینم ها این خرافاتو رواج میدی 😎چطور میتونی به دیگران بگی جیش بده شوهرت یا فلان شخص بخوره 😏

اسم قشنگی بذار..ازاین به بعد اسم اکثر بچه ها خوب و باکلاسه..اسم خوبی بذار تا بعدا اعتراض نکنه.اسم اصیل ایرانی بذار عربی نذار لطفا

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
8

امیر شاهان😊کیانمهر

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""... وقتی فکر میکنم میفهمم چقدر این عشقت نادیده گرفتم چقدر به خودم خودت ظلم کرده ام و این حس عاشقانه  پای اذیت گذاشتم 😭
1226
1252