1711
1714

مهرسام

بادلخوری به خــــدا گفتم :                                   درب آرزو هایم را قفل کردی و کلید راهم پیش خودت نگه داشتی 💔                                                         خــدا لبخندی زد و گفت:                                          همه عشــقم این است ک به هوای این کلید هم ک شده گاهــی به من سر میــزنی ❤️                                                  

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

ارسان..آبتین..الیار..سورینا..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
1718

علی ،مهدی ، محمد،  کیان ،آرش،سامیار، آروین _مهربُد_ایلیا

آرتا 

شمایی که تو مجازی علیه ائمه میگی میدونی حرفت اصلا ارزشی نداره چون خداوند خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمد ص و حضرت علی و خانم فاطمه زهرا وفرزندانشان آفریدم .آخرش هم حق به حق دار میرسه به آقا امام زمان .پس درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی .امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزید دارن از خود یزید جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین.پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند.                                  حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود 

اسم قشنگی بذار..ازاین به بعد اسم اکثر بچه ها خوب و باکلاسه..اسم خوبی بذار تا بعدا اعتراض نکنه.اسم اصیل ایرانی بذار عربی نذار لطفا

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
1716

امیر شاهان😊کیانمهر

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                       .          کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
1436
1651