1265
1273

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

1258

مسخره بود 

بابا چ‌‌‌را همش منتظری او‌ن به‌ت پی‌ام بده...! خ‌ب غرور ل‌عنتی تو  بزار کن‌ار و بلاک‌ش کن ،ک‌ه دی‌گه منتظر نباشی....والاااااا تامام(:     #من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
8

شوهر خواهر لمپن خانواده خواهرش حسابي بهش سرويس داده بودن ماشين سنگين براش خريدن عروسي بگيرن خونه بهش دادن 

اونوقت اقا با ج  ه

ها زير ابي ميرفته خواهره هم همش مچ ش ميگرفته ادم نميشده دست بزن حسابي.داشته 

دنبال كارا طلاق خواهرش بودن داشت مينوشت تركيد

خدايا مواظب عشقاي زندگيم ، دخترم و همسرم باش هميشه 💋😍😍

دامادشون خیانت کرده به خواهر

با کلی زن بوده

خواهره رو کتک میزده

از همه طلبکار بوده

پدر زنه عروسی و خونه و ماشین به داماده هم داده بود

فقط 46 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نذر دارم دوس داشتین عکسایی که با گوشی از نی نی هاتون گرفتین رو بفرستین براتون تبدیل به اتلیه ای کنم .آدرس پیج اینستام                           akasy dar.khaneh                                       بجاش اگه خواستین برام دعا کنین زودتر منم مامان بشم .                                  فقط خواهشا عکس بی کیفیت نباشه چون خروجی کار خوب در نمیاد
شوهر خواهر لمپن خانواده خواهرش حسابي بهش سرويس داده بودن ماشين سنگين براش خريدن عروسي بگيرن خونه بهش ...

خدا خیرت بده.نصف شب از فضولی داشتم میمردم

نزد خداوند سر سوزنی خوبی و بدی گم نخواهد شد
1264

دوست من برابرادرش میرن خواستگاری.اونجا دختری که خواستگاریش رفتن آروموسربزیربوده ولی خواهردیگش همش درحال پذیرایی و زبون ریختنوخوش صحبتی.میگه وقتی اومدیم خونه برادرم گفته الاوبلا خواهرشومیخوام😕آخرشم همین خواهرشومیگیرن

من همیشه به دخترای مجرد میگم سرزبون و اعتمادبنفس داشتن توازدواج تاثیرداره.یعنی ب تنهایی جای زیبایی تحصیل و پولوپر میکنه

دردم از یار است و درمان نیز هم