2733
2764
عنوان

شهریار برای خرید خونه چه طور

6857 بازدید | 43 پست

کسی شناخت داره کجا میشه دقیقا چقدر تا تهران راه مخله هاش خوبه 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام کجای شهریار منظورته؟

من اصلا شناخت ندارم فقط دیدم قیمتاش از تهران بهتر کلا برای خرید خوبه جای پیشرفت داره

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
کجای سهریار میخوای بیای

شناخت ندارم میخوام بدونم خوبه ؟ کرج میشه

من ی بار از توش رد شدم خوشم اومد باغ شهره

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
من اصلا شناخت ندارم فقط دیدم قیمتاش از تهران بهتر کلا برای خرید خوبه جای پیشرفت داره

ما شهریار شهرک شاهد دوتا مغازه خریدم شهرکش خوبه و‌خلوته اب و‌هواش خوبه ب شدتم در حال پیشرفته طوری ک‌مت رو‌دوتا مغازه در عرض ی سال ۶۰۰میلیون سود کردیم من خودم  میخوام برم اونجا و خونه بخرم‌و‌بمونم ک بچه هام جای ک‌هوای سالم داره و خلوت تره بزرگ شه

ما شهریار شهرک شاهد دوتا مغازه خریدم شهرکش خوبه و‌خلوته اب و‌هواش خوبه ب شدتم در حال پیشرفته طوری ک‌ ...

میدونسی خونه شده متری پنج و نیم  تو شهرک شاهد؟😁😁😁

اون اوایل که داشتن دادگستری رو میزدن خونه متری یک و نیم بود اونجا 😐😐

2706