2737
2734
عنوان

دخترم زیاد سوال میپرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 270 بازدید | 20 پست
بگو بله بله  بگو اهان درسته  بگو عه کجا  بگو وای چطوری ؟ ...

آخه بعضی وقتا که آدم حوصلشو نداره وقتی یه جواب قانع کننده نمیدم بیشتر گیر میده و سوالاش بیشتر میشه

زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست، امتحان ریشه هاست ، ریشه هم هرگز اسیر باد نیست ، زندگی چون پیچک است انتهایش میرسد پیش خدا.

دو تا جوجه داشت یکیشون مرده میگه جوجه یکیش کو؟  میگم مریض شد بابا برده دکتر. میگه چه جوری برد؟ کجا برد؟  چه جوری  دکتر  خوبش کنه؟ میگم دارو بده ؟ چه جوری؟ تو دهنش بریزه. چه جوری؟ دوباره میپرسه جوجه کجاست ..... پپش

زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست، امتحان ریشه هاست ، ریشه هم هرگز اسیر باد نیست ، زندگی چون پیچک است انتهایش میرسد پیش خدا.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره منم اینجور بودم بچگی😂😂 میفرستادن پیش بابا بزرگم اونم کم شنوا بوده😂جوابمو نمیداده کلا😁

شما هم اگه از بچگیت سوالای جواب نداده داری بپرس من جواب میدم ...

2728
عزیزم   😍😍😍😍 از کجا فهمیدی مهربونم

مهربونا انرژی مثبت دارن عزیزم 

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍