2733
2734
عنوان

خانومای متاهل بیاین

300 بازدید | 18 پست

تا حالا شده خانوادتون با ازدواجتون مخالفت کنن؟ ثمره ش چیشد؟ پشیمون نشدین؟ 

خانوادم مقیدن که با فردی ازدواج کنم شغلش دولتی باشه

سر این قضیه بحث داریم

بنظرتون حق با اوناست؟ صرف اینکه دولتی نیس رد میکنن طرفو و مدام میگن با بچه برمیگردی

راستش خانواده منم بشدت مخالف بودن وهستن بااینکه دل خوشی ازخانوادم ندارم...  ولی حق داشتن شوهرم مسئولیت پذیر نیس

متاهلم👩‍❤️‍👨                                                                            شعور دُر گرانیست ب هرکس ندهندش اقای مثلا محترم درخواست دوستی نده... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مخالفت خانواده باید عقلانی باشه نه احساسی و به دور از عقل.!! 

انسانیت،  اخلاق، ایمان و دین داری طرف به شدت مهمه تا داشتن شغل دولتی! 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2731

ولی خب اینکه صرفا فقط بخاطردولتی نیودن شغلش دلیل موجهی نیس خیلی شغلای ازاد درامد بالایی دارن بستگی ب زرنگ بودن طرفت داره 

متاهلم👩‍❤️‍👨                                                                            شعور دُر گرانیست ب هرکس ندهندش اقای مثلا محترم درخواست دوستی نده... 
مخالفت خانواده باید عقلانی باشه نه احساسی و به دور از عقل.!!  انسانیت،  اخلاق، ایمان و دی ...

خب منم سر همین بحث دارم 

البته تحصیلاتم هست میگن مث خودت باشه نه ی لول پایینتر

خب شوهرتو میشناختن گفتن نرو؟ یا صرفا از دور

میشناختن عزیزم شناخت کامل، 

2740
خب منم سر همین بحث دارم  البته تحصیلاتم هست میگن مث خودت باشه نه ی لول پایینتر

کاش به جای حساسیت بی مورد روی شغل،  به اخلاق و منش و تفکراتش اهمیت میدادن. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
خب اینجوری با دید باز گفتن نه خانواده من حتی حاضر نیستن طرفو ببینن

هیچوقت بخاطر خانوادت جواب رد نده بزاربشناسیش ب خانوادتم بگو پول خیییلی تاثیرداره توزندگی ولی ی قسمتی اززندگی هم چیزای دیگست

2706