2733
2734
عنوان

دخترم زیاد سوال میپرسه

270 بازدید | 20 پست

دخترم دو سال و نه ماهشه ، برا همه چیز  کلی سوال میپرسه منم سعی میکنم جواب همشو بدم ولی خیلی کلافه میشم برا بعضی سوالاش که معنی نداره جواب پیدا کنم.کسی مشکل منو داشته؟؟؟

زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست، امتحان ریشه هاست ، ریشه هم هرگز اسیر باد نیست ، زندگی چون پیچک است انتهایش میرسد پیش خدا.

چی میپرسه مثلا

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای حرف دلمو زدی خواهر پسرم دوسال وده ماهشه حتی سر غذا اینقدر سوال میپرسه که غذا چند بار میپره تو گلوش

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
2740

مثلا دیروز میگفت چرا غذا میخوریم گفتم برا اینکه گرسنه نشیم گفت چرا گرسنه میشیم گفتم برا اینکه بزرگ بشیم بعد گفت پس چرا تو هرچی غذا میخوری بزرگ نمیشی قدت تا اسمون نمیره دیگه ندونستم چی بگم

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
مثلا دیروز میگفت چرا غذا میخوریم گفتم برا اینکه گرسنه نشیم گفت چرا گرسنه میشیم گفتم برا اینکه بزرگ ب ...

😂😂😂

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
😂😂😂

من خیلی از شما خوشم میاد به نظرم خیلی مادر مهربونی هستی

چی میپرسه مثلا

مثلا صبح گفتم دندونم درد میکنه میگفت چجوری درد میکنه نشون بده دردشو!! چرا؟ کجا؟ چی شد؟

زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست، امتحان ریشه هاست ، ریشه هم هرگز اسیر باد نیست ، زندگی چون پیچک است انتهایش میرسد پیش خدا.
مثلا صبح گفتم دندونم درد میکنه میگفت چجوری درد میکنه نشون بده دردشو!! چرا؟ کجا؟ چی شد؟

خخخخخ بچه ها همه همینن خو دردشو نشونش میدادی دیگه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706