2733
2734
عنوان

خاطرات خرابکاریای یواشکی + جایزه

| مشاهده متن کامل بحث + 30252 بازدید | 413 پست
یجا خونده بودم کفش رو با خمیر دندون بشورید تا سفید بشه، منم خمیردندون زدم گذاشتم کنار که خشک بشه چند ...

😄

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تازه یبارم اشتباهی با دستای خیس به ظرف زعفرون دست زدم و علاوه بر زرد کردن داخل کابیت کلی زعفرونو به فنا دادم😊یبارم اتو رو چسبوندم به قسمت چرمی مبل و مبل به فنا رفت. کلا سلطانم

نور باش!                                                          ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!
2731
پاک شد🙄🙄🙄🙄🙄🙄باورم نمیشه. تو سایت ایرانی مثلاموافق قوانین جمهوری اسلامی، البته طبق مشخصات خود س ...

بیداری جانم.این انلاینارو هم که میبینی کابوسن😉

بیخودی هم به خاطر ما بیدار موندن بلکه ما قطع بشیم دل کوچولوشون شاد بشه.بالاخره انسان به همین دلخوشیا زندست

شما با این جور تبلیغات و بی توجهی به کاربرا موافقید ؟ چون دیدم چندتا پست موافق رو لایک کردید 

من چند سالی سیف استفاده میکنم و شایسته سالاری را قبول دارم ...

تو شرکت مونم فردی هست که دیدگاه سیاسی اش با خیلی ها فرق داره ولی شایسته مقامش هست و شرکت را به جلو میبره...

سیف را محصول خوبی دیدم و اصلا وارد مباحث سیاسی نمیشم ...و صد البته خیلی مراقب هستم که کاربران وارد مباحث سیاسی ام نکنن ...

مثلا متلک و کنایه ها را دارم میخونم  ولی هر متلکی عکس العمل نداره از طرف من ...

شما را پاسخ دادم چون سوال کردین و بدون کنایه دارید صحبت میکنین

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

من خواهرم از سال‌ها پيش از سیف استفاده میکرد 

مخصوصا گاز پاکن 

یه چندبار هم من خریدم بد نبود نمیدونم چیشد نرفتم سمتش ديگه 

يکی برند اکتیو رو پیشنهاد داد ديدم اونم خیلی خوبه 

حالا دوباره‌ رفتم فروشگاه خرید کلی کنم سیف بردارم ببینم مثل قديما هست

چه دارویی باید تجویز کرد برای ملتی كه گدايی را قناعت می‌نامند و زندگی در نکبت را صبر می‌دانند و با تبسمی بر لب اين حماقت را به گردن حكمت خدا می‌اندازند. گاندی
تازه یبارم اشتباهی با دستای خیس به ظرف زعفرون دست زدم و علاوه بر زرد کردن داخل کابیت کلی زعفرونو به ...

منم جا برای زعفران نداشتم ریخته بودم تو یه شیشه ای دودی ...یادم نبود اونجا ریختم ...

چند روز بعد دیدم قوطی خالی هست گفتم بشورم یه چیزی بریزم توش...زعفرون ها را ریختم تو سینک در واقع 😕☹

کاش برا خرابکاری سوزوندن مبل یکی راهکار بده    

عوض کردن مبل 😂

بچهتر بودم مامانم واتکس زد ب سینک گفتم چرا میزنی گفت چون سفید میکنه و لکها رو میبره زردی غذاهارو میبره 

منم خواستم دندونامو خیلی سفید کنم مسواکمو زدم تو وایتکس و کشیدم چشمتون روز بد نبینه لثهام چنان ورم کرد تا یهفته با سرم قندی نمکی تغزیه شدم😐

فرش نو‌ گرفته بودیم، اتو رو آوردم لباسای شوهرمو اتو کردم. اتو رو از برق کشیدم ولی برنداشتم. دوشاخه هم کنار سه راهی برق بود.

بعد از چندساعت دیدم بوی سوخته میاد با شوهرم هرچی گشتیم پیدا نکردیم منبع بو رو.

یهو همسرم گفت واااای اتووووو

دیدم پسر کوچیکم که دوسالشه و بسیااار فضول و خرابکار تشریف داره، دوشاخه رو شل گذاشته روی سه راهی و اتو روشن شده😑😑😑

الانم گوشه فرشم زرده.

همسرمم گفت خداروشکر کن خونه بودیم، دوستم اتورو روشن گذاشته رفته مسافرت، خونشون آتیش گرفته😱😱😱

منم جا برای زعفران نداشتم ریخته بودم تو یه شیشه ای دودی ...یادم نبود اونجا ریختم ... چند روز بعد دی ...

وای😂😂

من خیلی زعفران به فنا دادم😂امشب با ترس و لرز یکم کوبیدم دم کردم😁

نور باش!                                                          ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!
2706