2733
2734
عنوان

کیا بچه ناخلف خونشون بودن😉

727 بازدید | 18 پست

ب نظرم ناخلف خونواده منم مامانم همیشه میگ اخه من از دست تو چیکا کنم؟

خلف خونمونم ابجی بزرگه بود ک سیاست مدار کارکشته ای بود و البته هس😕.داداش کوچیکه ک تهتغاری و عسل خونواده😡.پس من چی اخه؟

ب خاطر این کمبودا بود ک شاید منم گاهی بدجنس میشدم و اذیت میکردم .ب نظرتون حق داشتم؟

کیا مثل من بودن؟؟؟؟کیا تبعیض رو شدیدا حس کردن؟

من

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ناخلف خونمونم😂

چون ك خيلي از قانون هاى خونه رو زير پا گذاشتم

بدترينش همين بود ك با دوست پسرم ازدواج كردم و اصن خانوادم نميتونستن قبول كنن چرا من با يع پسر دوست بودم😳🤦🏻‍♀️

و خيلي سنت شكنى ها كردم كه بعضى وقتا مامانم ميگه ما از غصه تو دق ميكنيم😔خيلي دلم ميشكنن

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃

من ناخلف

خواهرم جواهری در قصر

داداشمم گل پسر مامان نباتی

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔