2737
2739
عنوان

خانما بیان از خرافات عجیب غریب که شنیدین و دیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 6105 بازدید | 304 پست
آهاااااان یچی یادم افتاد ک خودمم اون مورد رو داشتممممم😀 میگن اگه توی پوشک نوزاد لکه خون دیده بشه ش ...

نه اصلا

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
آهاااااان یچی یادم افتاد ک خودمم اون مورد رو داشتممممم😀 میگن اگه توی پوشک نوزاد لکه خون دیده بشه ش ...

نه چه عجیب,چی میشه مگه؟اصلا چرا باید توپوشک خون باشه؟

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر مجرد موقع خوندن خطبه عقد تو اتاق باشه بختش بسته میشه تا اخر عمر شوووور نمیره😂

اتفاقا من شنیدم دخترو پسر مجرد موقع خوندن خطبه عقد اگه واسه خوشبختیشون دعا کنن جواب میده

یه صلوات برای رسیدن به حاجتم بفرستین 😊😊
سلام از منه عزیز دلم❤ میدونم اینا رو  درسته  افراط تو هرکاری اشتباهه  ولی به نظرم ...

نه عزیزم!

وی در خانواده ای مذهبی چشم به جهان گشود.😁😁

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2742
سلام از منه عزیز دلم❤ میدونم اینا رو  درسته  افراط تو هرکاری اشتباهه نباید قرآن در این ...

قطعا افراط و تفریط، در هیچ مسلک و آئینی پسندیده نیست.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
نه چه عجیب,چی میشه مگه؟اصلا چرا باید توپوشک خون باشه؟

والا نمیدونم من بی گناهم😃

ولی خارج از شوخی عده ای از نوزادای دختر توی پوشکشون بعد از تولد گاهی لکه خون دیده میشه

خب اینا همون چیزاییه ک تو شکم مادر جذب بدن شده

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
والا نمیدونم من بی گناهم😃 ولی خارج از شوخی عده ای از نوزادای دختر توی پوشکشون بعد از تولد گاهی لکه ...

جالبه

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
2738
ابجوش میخاید بازکنید بسم الله بگید چون بچه ی جن میسوزه میاد تلافی وانتقام😐

اولا اینی که میگید کاملا ثابت شده اس ، در ثانی عزیزم فک نمیکنید امضاتون توهین آمیز باشه؟؟ امام خمینی ؟؟؟

دین من انسانیت نیست                                             در دنیایی که انسان ها آدم می کشند!  
اتفاقا من شنیدم دخترو پسر مجرد موقع خوندن خطبه عقد اگه واسه خوشبختیشون دعا کنن جواب میده

والا بین ماهم اون توری بالا سر عروس دوماد رو و همینطور اونی ک قند میسابه باید مجرد باشن

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           

چیزهای زیادی هست 

بی معنی ترینش رامادرشوهرم میگفت

تاته غذات رابخورچیزی نمونه توبشقابت بچه ت زشت میشه میخاستم بگم میشه تازه شبیه شما

موقع شیردادن اب نخورمیره توگوش بچه اب 

اینکه تازه عروس که هنوز چهل روز نشده عروس شده نباید بره خاکسپاری یا بچه تازه بدنیا اومده تا ۴۰ روز ن ...

دقیقن درسته

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
والا بین ماهم اون توری بالا سر عروس دوماد رو و همینطور اونی ک قند میسابه باید مجرد باشن

مادربزرگ بی شعور عروسمون منو به جرم مجرد بودن از اتاق بیرون کرد، خییییلی غصه ام شد ..برادر من پدر و مادر که نداشت خواهرش رو هم بیرون کردن

دین من انسانیت نیست                                             در دنیایی که انسان ها آدم می کشند!  
اینکه تازه عروس که هنوز چهل روز نشده عروس شده نباید بره خاکسپاری یا بچه تازه بدنیا اومده تا ۴۰ روز ن ...

میگن تازه عروس خاکسپاری نره روش چهله میفته 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2706