2726

مثلا من شنیدم لباس نوزادو شب بیرون رو بند نزارین آساره (ستاره) میسوزونش یا مثلا آدمی که خستس بالا سر نوزاد نیاد چبز میشه😅چه بز فک کنم یعنی دیگه رشد نمیکنه chebez

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مثلن میگن اگه داشتی چایی میخوردی یهو قند از دستت افتاد تو چایی واست مهمون میاد😅😅😅😅😅😅😅

لیوانای چایی روی زمین ردیف بشه هم مهمون میاد

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2728

ابجوش میخاید بازکنید بسم الله بگید چون بچه ی جن میسوزه میاد تلافی وانتقام😐

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
آب رو آتیش نریز جن زده میشی

آب جوش روی زمین هم میگن جن میاد اذیتت میکنه

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
مثلن میگن اگه داشتی چایی میخوردی یهو قند از دستت افتاد تو چایی واست مهمون میاد😅😅😅😅😅😅😅

منم اینو شنیدم تا الان که مهمون نیومده ولی مثلا میگن کف دستت بخاره پول گیرت میاد واقعا گیرم اومده بهش اعتقاد پیدا کردم 😆

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  

منم راجب بچم خيلي شنيدم

مثلا كف پاشو بوس نكن قدش كوتاه ميشه تو خواب بوسش نكن هى ميخوره زمين پشت گردنشو بوس نكن قهره ميكنه همش 

پس كجاشو بوس كنيم حسرت بوس كردنش ميمونه به دلمون خب😁😁😁بنظرم همش چرته

همسرم دنياى من👫

‌اینکه فردا شب که یکی از شبای احتمالیِ قدره، به جای راز و نیاز با خدا، به گریه و عزاداری، سپری بشه.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2706