2733
2734
عنوان

خانما بیان از خرافات عجیب غریب که شنیدین و دیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 6105 بازدید | 304 پست
ناخونتونو شب کوتاه نکنید دعوا میشه باشوهرتون. نمیدونم چرا بیشترش درمورد دعوا باشوهربود😑

این ناخن رو شب کوتاه نکردن دلیل علمی داره

چون شب ها کلسیمی ک دریافت کردی میاد توی ناخن ها و صبح جذب بدن میشه.

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کمربند شوهرت😅😅😅😅😅

😂😂😂والا تاچندوقت فکرم مشغول شد که چرا بازنکرد الان یه چیزی میشه,آخرش عاقد گفت اونا خرافاته,خیلی خجالت کشید جلو همه اومده دست کرده پشتم سوتین بازکنه دیدندارم به دخترخالم  گفت نداره که, برگشت😂

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

یا میگن زائو چون دندوناشو سفت میبنده بعد زایمان دندان درد میگیره ! من خودم سز بودم باز دندونام درد گرفت یا میگن شب موهارو شونه نکنین گناه دارن از هم جدا میشن 😕

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
2731
اونموقعایی که یهو میلرزی  یاگوشت صدای جیغ میده عزراییل ازتو بدنت داره رد میشه

آره منم اینو شنیدم 

بعضی وقت ها از سرما میلرزم میترسم نکنه عزرائیل باشه 😊😊

یه صلوات برای رسیدن به حاجتم بفرستین 😊😊

میگن شب جارو نکنید فقیرمیشید عروس زن عمون یه بارجاروکشید گفتم آخه میگن نباید کشی گفت دیگه چاره ندارم همه جا آشغاله,ازاون روز پولدارشدن

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
اتفاقا خدا رو باید با خاطری شاد و خندان ملاقات کرد. نه اینکه وقتی تو تنگنا و مشکلات گرفتار شدیم، ...

دیدی خیلیا موقع خوشحالیه زیادم اشکشون در میاد اونموقع ادم دلش سبک میشه بخاطر اون میگم با چشم خیس و خضوع

هزار و یک اسم داری و من از آن همه، "لطیف" را دوس دارم که یاد ابر و ابریشم و عشق می افتم.یا لطیف💖تنها مشتی از لطافتت به من ببخش💖
😂😂😂والا تاچندوقت فکرم مشغول شد که چرا بازنکرد الان یه چیزی میشه,آخرش عاقد گفت اونا خرافاته,خیلی خ ...

😅😅😅😅😅😅

واسه من با شوهرم رودروایسی داشت وخدا به خیر گذروند😆

حالا تو چرا سوتین نداشتی؟؟؟؟؟؟

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
😅😅😅😅😅😅 واسه من با شوهرم رودروایسی داشت وخدا به خیر گذروند😆 حالا تو چرا سوتین نداشتی؟؟؟؟؟؟

چون لباسم خودش اَبر داشت پشتش بازبود سوتین جور درنمیومد

سلام عزیزم! شب قدر، یه شب مبارک و مقدسیه. ”سلام هی حتی مطلع الفجر“ شبی سراسر سلام و درود ...

سلام از منه عزیز دلم❤

میدونم اینا رو 

درسته 

افراط تو هرکاری اشتباهه

نباید قرآن در این شب ها مهجور(درست گفتم؟ ) باقی بمونه و به قرآن بی توجهی بشه 

ولی به نظرم راز و نیاز با خدا و گریه و حتی عزاداری هیچ منافاتی باهم ندارن 

مگه اهل بیت رو شفیع و واسطه برای برآورده شدن حاجت قرار بدیم اشتباهه؟

مثلا همین قرآن سر گرفتن 

بعد از بک یا الله تک به تک نام ائمه رو میاریم و خدا رو قسم میدیم به کتاب قرآنی که در این شب نازل کرده وائمه

شادی جان شما اهل سنت هستی عزیزم؟

آهاااااان یچی یادم افتاد ک خودمم اون مورد رو داشتممممم😀

میگن اگه توی پوشک نوزاد لکه خون دیده بشه شب نباید عروسی کنه باید بذارن بعد اذان صبح....

شنیدین شماها؟؟؟🤔😶

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
2706