2733
2734
عنوان

اگه کسی ......

88 بازدید | 11 پست

سلام خوبین تو عقدم

من ۲۰ ام باید پریود میشدم  من بعضی وقتا البته بعضی وقتا یک هفته هم عقب میندازم  بعضی وقتا هم ۲ و ۳روز تاخیر بعد امروز صبح زردچوبه ریختم تو آب خوردم

خداروشکر الان پریود شدم

یعنی الان حامله نیستم؟؟چون بازردچوبه پریود شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

می دونم چون صبحوزردجوبه و آب خوردم میگم ک منطور بخاطر اون نباشه 

زرد چوبه کلا قاعده اوره و خب زرد چوبه منجر به سقط هم نمیشه ممکنه بخاطر استرس عقب انداخته باشی و خداشکر الان هم پریود شدی و باردار نیستی 

2731
زرد چوبه کلا قاعده اوره و خب زرد چوبه منجر به سقط هم نمیشه ممکنه بخاطر استرس عقب انداخته باشی و خداش ...

اره من کلا بعضی وقتا  البته بعضی وقتا  ماه دیگه شاید دو روز تاخیر داشته باشم  یا نهایت ۳ روز  ولی خویک هفته شده عقب بندازم همیشه  اونجا ک یک هفته تاخیر داشتم هرچی زردچوبه میخورم نمیشد تا ۷ روز بشه امروز خوردم ولی شد

ن نیستی چون میخواستی پریود شی ولی بقول معروف باز نمی‌شده زردچوبه کمک کرده باز بشه

اره من کلا بعضی وقتا البته بعضی وقتا ماه دیگه شاید دو روز تاخیر داشته باشم یا نهایت ۳ روز ولی خویک هفته شده عقب بندازم همیشه اونجا ک یک هفته تاخیر داشتم هرچی زردچوبه میخورم نمیشد تا ۷ روز بشه امروز خوردم ولی شد

اره من کلا بعضی وقتا  البته بعضی وقتا  ماه دیگه شاید دو روز تاخیر داشته باشم  یا نهای ...

منم همینجوریم این ماه ۱۷ روز تاخیر داشتم منم تو عقدم از استرسی ک باردار باشم ۱۷ روز شد، بعد شدم 

تا نخواد بیاد هرکار کنی هم نمیاد بیخیال بشی میاد

منم همینجوریم این ماه ۱۷ روز تاخیر داشتم منم تو عقدم از استرسی ک باردار باشم ۱۷ روز شد، بعد شدم  ...

خداروشکرت خیلی دعا کردم صبح یکی تو حرم امام رضا بود گفتم دعا کن  تو ک عقدی میدونی چی میگم

منم همینجوریم این ماه ۱۷ روز تاخیر داشتم منم تو عقدم از استرسی ک باردار باشم ۱۷ روز شد، بعد شدم  ...

اره امروز ناشتا یک قاشق غذا خوری زردچوبه ریختم توی یک لیوان ولرم از شیر آب خونه بود 

بعدش یک شکلاتی چیزی میخوری مزه رو میبره 

شوید جعفری هم دم کنی عالیه

من همیشه روز اول پریود شوید دم میکنم میخورم کلا خوبه گرمه