2737
2739
میشه چند نمونه از چیزایی ک تو جمع با جاریت دیدی بگی

من کلا توجهم خیلی پایینه ...

چیزی نمی بینم ازش 

شده ساعتها تنها نشستم و خاهرشوهرام ووجاریم باهم حرف زدن

باور کن نه اذیت شدم نه گلایه کردم 

کلی هم تو خلوت خودم حال کردم 

من خودم اولین کسیم که به جاریم احترام میذارم 

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
عادی و بی تفاوت.اوایل بهم برمیخورد و منم بهشون رو نمیدادم چون دلیل بی محلی کردناشون به من هم جاری و ...

دقیقا جاریت عین جاری منه،مورد توجه بودنش اصلا برام مهم نیست چون من خودم آدمی هستم که زیاد گرم نمیگیرم ولی از یه جایی به بعد که میخاد با خودشیرینیاش تو رو پیش خانواده شوهر خراب کنه دیگه غیرقابل تحمل تو ظاهرش خیلی خوبه باهام ولی خودم چند مورد ازش دیدم که همه سعیش بد جلوه دادنم پیش مادرشوهره،تازه با زبون چرب ونرمش مادرشوهرمم همراه کرده 

خدایاشکرت که منو لایق این لطفتت دونستی😍😍😍لطفا اگه دوست دارید برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستید 😊😊😊ممنون 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا جاریت عین جاری منه،مورد توجه بودنش اصلا برام مهم نیست چون من خودم آدمی هستم که زیاد گرم نمیگیر ...

نه این حتی ظاهرم نگه نداشت.از اولش مث دشمن برخورد کرد.کاری کرده بود همه باهام قهر بودن بی دلیلا!!دروغگوام هست نمیدونم پشت سرم چیا گفته بود.الان روابطم بهتره اما خب مث ایشون جایگاه ندارم چون خودشیرینی نمیکنم و برا بالابردن خودم اونو نمیکوبم البته با ادای ادم خوبا و مظلوما.اه اه

بله  اصلا خودم تشویق میکنم از ایشون نظر بخان چون بیشتر از من تجربه ی زندگی داره همیشه زندگیشو ...

اینجوری قضاوت نکن،بخدا من اوایل ازدواجم خیلی جاریمو دوست داشتم اصلا میگفتم خیلی خیلی خوبه اینم که بقیه فامیل شوهر یا مادرشوهرم بیشتر تحویل میگرفتن اصلا ناراحت نمیشدم میگفتم خب طبیعیه اون بزرگتره زودتر اومده تو جمعشون باهاش راحترن اصلا ناراحت نبودم ونبستم،ولی از جایی که دوروییاش رو شد وخواست منو جلو خانواده شوهر مخصوصا مادرشوهرم بد کنه تازه به ذاتش پی بردم دیگه واقعا ازش متنفرم اصلا بهش محل نمیدم خودشم متوجه شده ولی بی احترامیم نمیکنم خیلی دلم میسوزه میگم من ساده رو باش با اینا خوب بودم عین خواهر انوقت این اینجوری 

خدایاشکرت که منو لایق این لطفتت دونستی😍😍😍لطفا اگه دوست دارید برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستید 😊😊😊ممنون 
2728
من کلا توجهم خیلی پایینه ... چیزی نمی بینم ازش  شده ساعتها تنها نشستم و خاهرشوهرام ووجاریم با ...

عزیزم پس فک کنم دلیل اینکه حساس نشدی همینه چون تو روت همش از آون تعریف نمیکنن یا ب شما بی محلی نمیکنن احتمالا شما هم برا خودت ی امتیازاتی داری و هم سطح هستید

دقیقا جاریت عین جاری منه،مورد توجه بودنش اصلا برام مهم نیست چون من خودم آدمی هستم که زیاد گرم نمیگیر ...

البته ایشونم وقتی دید مث خودش برخورد کردم یکم تغییر رویه داد و الکی تو ظاهر ادای مهربونا رو درمیاره اما من دیگه نرم نشدم باهاش چون کلا کلک بازه

اینجوری قضاوت نکن،بخدا من اوایل ازدواجم خیلی جاریمو دوست داشتم اصلا میگفتم خیلی خیلی خوبه اینم که بق ...

عزیزم من فاصله رو هیچوقت کم نکردم با جاریم دوری دوستی احترام

هیچوقت دردو دل نکردم باهاش حد خودم رو همیشه رعایت کردم

شمام تجربه کردی ازین به بعد حواست رو بیشتر جمع میکنی اشکال نداره

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
عزیزم پس فک کنم دلیل اینکه حساس نشدی همینه چون تو روت همش از آون تعریف نمیکنن یا ب شما بی محلی نمیکن ...

وقتی توجه نکنی اصلا متوجه هم نمیشی کی داره چی میگه

من از روالی که در پیش گرفتم واقعا راضیم 

2740
البته ایشونم وقتی دید مث خودش برخورد کردم یکم تغییر رویه داد و الکی تو ظاهر ادای مهربونا رو درمیاره ...

همین ادای مهربونیاشون بیشتر لج آدمو درمیاره وگرنه من یه آدم بیخیالی هستم که اصلا اصلا برام مهم نیست کی کیو بیشتر دوست داره یانه ولی واقعا تحمل دورویی ندارم بخاطر همین دوروییش ازش بیزارم 

عزیزم من فاصله رو هیچوقت کم نکردم با جاریم دوری دوستی احترام هیچوقت دردو دل نکردم باهاش حد خودم رو ...

منم روال دوری ودوستی رو از اول داشتم تا الانم هیچوقت پیشش دردودل نکردم درحد تعریفهای معمول زنونه ولی اون کلا دو بهم زنه خدانکنه گیر آدم دورو بیفتی تو رفت وامد من با مادرسوهرمم دخالت میکنه به خودم چیزی نمیگه باهام تو روم خوبه ولی یجوری مادرشوهرمو پر میکنه که مادرشوهرم بعد اومدن اون رفتارش 180درجه تغییر میکنه 

منم روال دوری ودوستی رو از اول داشتم تا الانم هیچوقت پیشش دردودل نکردم درحد تعریفهای معمول زنونه ولی ...

یکی از جاری های من دروروئه 

میشینه از بقیه حرف میکشه میبره میذاره کف دست بقیه 😂😂

من رابطمو باهاش به صفر رسوندم

اصولا آدم مضر رو دورو بر خودم خیلی نگه نمیدارم...

شما چرا فرصت ایجاد میکنی باایشون هم کلام میشی ؟ 

ادم عاقل از یه سوراخ چند بار گزیده نمیشه که

خاله زنک بازی برای یه عده تفریحه

من به جاریم گفتم تفریحاتم باایشون فرق داره به همین راحتی 

یکی از جاری های من دروروئه  میشینه از بقیه حرف میکشه میبره میذاره کف دست بقیه 😂😂 من رابطمو ...

من باهاش زیاد هم کلام نمیشم وقتی میگم ذات نداره برای همین میگم از من حرفی نمیشنوه بره به مادرشوهرم بگه،ولی مثلا یه بار حالم خوب نبود دیر رفتم مادرشوهرمو پر کرده بود این دیر میاد واله به منم چیزی نگفته بود تو ظاهر یجوری خوبی خوبی میکنه ولی از پشت خنجر میزنه تو رفتار من و حرفام و کارام با مادرشوهرمم حرف درمیاره و مادرشوهرمو پر میکنه اونم بعد دیدن جاریم رفتارش 180درجه تغییر میکنه متاسفانه بازبون چرب ونرمش مادرسوهرمم گرفته تو مشتش مادرشوهرمم فک میکنه این قدیسه نمیتونی چیزی بگی ازش فقط بدتر خودت خراب تر میشی 

وقتی توجه نکنی اصلا متوجه هم نمیشی کی داره چی میگه من از روالی که در پیش گرفتم واقعا راضیم 

آخه وقتی 90 درصدزندگیت رو مجبوری با خانواده و فامیل شوهر بگذرونی نمیتونی توجه نکنی و بیخیال باشی منم اوایل مث شما بودم وقتی دیدم کم کم آون پررنگ شد و من تو حاشیه رفتم طوری ک اصلا محل نذارن خیلی بهم برخورد حالا یکی دوبار ده بار باشه مشکلی نیس مشکل اینجاس ک دیگر دیده نمیشم با تعریفایی ازش میکنن هر کار میکنم منم ببینن و همون احترامی ک میذارم بزارن بی فایدس

آخه وقتی 90 درصدزندگیت رو مجبوری با خانواده و فامیل شوهر بگذرونی نمیتونی توجه نکنی و بیخیال باشی منم ...

من فقط میدونم از پسش برمیای

اینجور ادما حس دلسوزی منو برانگیخته میکنن

ضعیفن

قوی باش موفق میشی

همین ادای مهربونیاشون بیشتر لج آدمو درمیاره وگرنه من یه آدم بیخیالی هستم که اصلا اصلا برام مهم نیست ...

منم همینطور.و اینکه انگار هر چی متظاهرتر باشی موفق تری بین خونواده همسر

2706