2737
2739
اره ما بیکار شما چرا اینجایی

گفتم از زندگی جمع کنید 

توی زندگی بیکارید

منم الان تایم استراحتمه اومدم اینجا 😐

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتم از زندگی جمع کنید  توی زندگی بیکارید منم الان تایم استراحتمه اومدم اینجا 😐

خیلی میخام بیخیال باشم ی مدت میشه دوباره چیز جدید میبینم بهم میریزم بخدا من از آون بیشتر احترام میذارم اما آون با خنده تیکه هم میندازه اما بازم برا همه عزیزه

2731
بله  اصلا خودم تشویق میکنم از ایشون نظر بخان چون بیشتر از من تجربه ی زندگی داره همیشه زندگیشو ...

خیلی خوبه این رفتار باعث رشدت شده آگه میشه منم راهنمایی کن خیلی حساس شدم

وای چ بد حالا شما تو جمع رفتارت چی هست وقتی با آون گرم میگیرن

عادی و بی تفاوت.اوایل بهم برمیخورد و منم بهشون رو نمیدادم چون دلیل بی محلی کردناشون به من هم جاری و برادرشوهرم بودن.بعدش دیگه کلا فاز بی محلی در پیش گرفتم و هیچ حساسیتی رو رفتار هیشکی نشون نمیدم و اما تو جمعاشون کاملا کم حرف و عادی ام‌.خودشون گرم بگیرن گرم میگیرم نگیرن هم بی تفاوت میشینم تا بگذره.جاری من خیلی عقده ایه و بخاطر خودشیرینیاش مادرشوهرمم حمایتش میکنه

2740
خیلی میخام بیخیال باشم ی مدت میشه دوباره چیز جدید میبینم بهم میریزم بخدا من از آون بیشتر احترام میذا ...

ببین جیگر اگه میخای عزیز باشی خودت باش

تا وقتی فکرت درگیر این موضوعه که اون خاصه اون کاریزما داره اون گل مجلسه در حقیقت داری به خودتم تلقین میکنی این موضوعو

ببین موضوعو کلاااااا رهااااااا کن 

ینی چیزی به اسم جاری جذاب رو در خودت بکش 

سرت به کار خودت باشه 

بعد یه مدت هم آروم میشی هم می بینی شاید داستات به این حساسیتی که الان بهش نگاه میکنی نبوده

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
عادی و بی تفاوت.اوایل بهم برمیخورد و منم بهشون رو نمیدادم چون دلیل بی محلی کردناشون به من هم جاری و ...

حالا جاری من تا آین حد بدم نیس اما مطمینم آگه کسی ازم بخاد یکم بیشتر تعریف کنه میزنه تو پرش اما چون تا حالا آون برتر بوده و تعریف شده زیاد انجام نمیده

حالا جاری من تا آین حد بدم نیس اما مطمینم آگه کسی ازم بخاد یکم بیشتر تعریف کنه میزنه تو پرش اما چون ...

شاید بعضیا بگن خودپسندیه اما خب خیلی واضحه که من از جاریم چیزای بیشتری برا پز دادن یا دیده شدن دارم.جاری بزرگمم خیلی ازش سره.اما این جاریم هم شوهرش عزیزتره گویا هم خودش شدیدا زبون میریزه و مظلوم نمایی میکنه و هر روز ور دل مادرشوهرمه.کلا میپسندن اخلاقشو.اونم چون عقده جاری داره و با جاریاش بده یجورایی باعث خراب شدن رابطه عروسای دیگه با خونواده همسر میشه.جاری بزرگم یه شهر دیگه س اما من اینجا درگیر ادا اطوارای این خانمم

ببین جیگر اگه میخای عزیز باشی خودت باش تا وقتی فکرت درگیر این موضوعه که اون خاصه اون کاریزما داره ا ...

خیلی بخودم میگم بیخیال باش دقیقا همین حرفهایی ک شما میگی اما چون هر روز ابن رفتارا جلو چشامم هست نمیتونم طاقت بیارم وقتی فامیل شوهر ب مادرشوهرم جلو روم میگه وقتی فلانی خونتون بود جاریم بگو ماهم بیایم وگرنه آنطوری مزه نمیده شما ناراحت نمیشی؟ 

خیلی بخودم میگم بیخیال باش دقیقا همین حرفهایی ک شما میگی اما چون هر روز ابن رفتارا جلو چشامم هست نمی ...

به مرگ خودم اگر ناراحت بشم

یه مشت آدم خاله زنک دور هم جمعن و هم پیاله هاشونو پیدا کردن اصلا در شان من نیست وسطشون باشم😂😂

2706